Rezultate te kerkimit per termin: +Dokle

Total: 2648
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.433Z

Dokle: Nuk tërhiqemi pa fitore

Deputeti i PS-së Namik Dokle ka deklaruar se arma e fuqishme e opozitës është qëndresa dhe rezistenca. Duke folur në protestën e radhës të opozitës Dokle theksoi edhe njëherë se opozita nuk do të tërhiqet për asnjë moment nga kauza e saj. "Pa fitoren e asaj që kërkojmë nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.460Z

Dokle viziton familjet e Bathores

Deputeti i Partise Socialiste, Namik Dokle se bashku me nje grup studentesh te fakultetit te mjekesise ne Tirane kane vizituar familjet ne Bathore ne kuader edhe te dites nderkombetare te shendetesise. Deputeti Dokle ka takuar familjet me probleme ne kete zone si edhe ato familje me aneta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.415Z

Dokle: Duam dialog, presim përgjigje

Partia Socialiste thotë se është në pritje të nisjes së dialogut me mazhorancën por ende nuk ka një përgjigje prej saj. Pohimin e bëri para pak minutash në një dalje për mediat, Namik Dokle, deputet i PS. Dokle tha se "përmes Kryetarit të PS, jemi shprehur të gatshëm për të qenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.019Z

Anika Dokle: PS e kapur nga horrat

Mjekia e njohur Anika Dokle e bija e deputetit socialist Namik Dokle i cili nuk po degjohet me ne politike dhe ka filluar me shume te shkruaj, duke ju referuar nje interviste te profesor Servet Pellumbi shkruan ne profilin e saj ne Facebook se ne kohen kur PS-ne e drejtonin burra te mire e te mencu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.366Z

Dokle: Nuk pranojmë komisionin hetimor

Tiranë, 25 mars, NOA - Partia Socialiste ka braktisur seancën e Kuvendit duke marrë pjesë vetëm formalisht në fillim të saj. Në emër të grupit të deputetëve të Partisë Socialiste ka folur deputeti, Namik Dokle, i cili është shprehur se opozita nuk mund të pranojë komisionin het

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.990Z

Debatet Topalli verejte deputetit Dokle

Seanca e djeshme plenare ka nisur me debate mes Kryetares se Parlamentit Jozefina Topalli dhe deputeti socialist Namik Dokle lidhur me zbatimin e rregullues. Deputeti Dokle duke u bazuar ne nenin 217 te rregullores kerkoi qe te diskutonte 10 minuta per rendin e dites. Meqenese ju keni futur elemen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.209Z

Dokle: “Ruzhdia, krimi elektoral i vërtetuar”

Deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle, ka publikuar dje dëshmi që vërtetojnë manipulimin elektoral në fshatin Ruzhdie, në zgjedhjet e 28 qershorit. Dokle deklaroi se PS-ja është e vendosur ta çojnë deri në fund aksionin e saj demokratik për hetimin e plotë dhe pa kufizim të zgje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama