Rezultate te kerkimit per termin: +Dokles

Total: 469
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.422Z

“Ultimatumi” i Namik Dokles, si “ultimatum” i Namik Dokles

Që prej ditës së djeshme, personalisht kam krijuar bindjen se kutitë e fletëve të votimit nuk do të hapen. Këtë bindje e krijova, jo se di ndonjë gjë të saktë, por thjesht dhe vetëm duke “lexuar ndryshe” mesazhin në formë “ultimatumi” të artikuluar dje alla-N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.618Z

Prokuroria, 12 celularë të Dokles u përgjuan

Verifikimi Megjithëse ndodhet prej pesë vitesh i arrestuar, pasi akuzohet për disa vrasje në qytetin e Durrësit, Endrit Dokle ka drejtuar grupin kriminal. Sipas burimeve nga akuza qendrore, Dokles i janë përgjuar rreth 12 celularë që ka përdorur në burg nga ku ka rezultuar se ai drejtont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.454Z

Rama: Ditë e shënuar demokracie; mbresëlënëse tërheqja e Dokles

Përmes një postimi në Facebook, Kryeministri Edi Rama,  u shpreh se zgjedhjet për Sekretarin e Përgjithshëm, kryesinë e re dhe sekretariatin ekzekutiv të Partisë Socialiste, ishin një tjetër ditë e shënuar demokraice në këtë parti. Kreu i PS, përshëndeti edhe tërheqjen e Namik Do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.556Z

Berisha-Dokles: Të ka mbetur ora në kohën e Dullës

Ish-kryeministri Sali Berisha i kujton deputetit aktual të Partisë Socialiste, Namik Dokle se nuk është zëvendësuar me hajdut pulash, siç shkruante vetë deputeti socialist, por me diçka tjetër. Berisha i thotë Dokles se i ka mbetur ora në kohën e Dullës. Berisha: Falendero Ramen sepse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.733Z

Boci Dokles Ke probleme me Cerrikun

Komisioni i Jashtem eshte kthyer dje ne nje arene debatesh mes mazhorances dhe opozites lidhur me pranine e ministrit te Jashtem gjate diskutimit ne parim te projektbuxhetit te vitit 2011. Replikat mes deputeteve te mazhorances dhe atyre te opozites kane perfunduar edhe ne fyerje personale. Pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.449Z

Rama: Moment mbresëlënës tërheqja e Dokles nga gara

Kryeministri Edi Rama ka shprehur mirënjohjen për tërheqjen nga gara për anëtar Kryesie të deputetit të Partisë Socialiste, Namik Dokle. Megjithëse nga gara u tërhoq edhe deputetja Arta Dade, Rama ka zgjedhur të falënderojë një nga deputetët më të vjetër të Kuvendit të Shqipëris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.950Z

Trafiku i heroinës, arrestohet korrieri i heroinës i grupit të ‘Dokles’

TIRANË- Arrestohet në Kosovë, Izet Krasniqi i njohur si korrieri i heroinës i grupit të ‘Dokles’. Izet Krasniqi u arrestua në Kosovë para 3 ditësh, teksa pritet ekstradimi i tij në Shqipëri. Krasniqi i cili njihet si korrieri i heroin&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama