Rezultate te kerkimit per termin: +Dollapi

Total: 1001
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.654Z

Dollapi CEZ keqmenaxhoi situaten

Administratori shtetëror i CEZ-Shpërndarje, Sahit Dollapi deklaroi se situata aktuale e energjisë elektrike ka ardhur si pasojë e keqmenaxhimit të CEZ-it. "Do t'i kthejmë besimin qytetarëve, CEZ ka zvarritur mijëra ankesa", u shpreh Doll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.824Z

Dollapi Humbjet me CEZ-in 50

Dollapi Humbjet me CEZ-in 50 E shtune 26 Janar 2013 1547 Dollapi Humbjet me CEZ-in 50 Administratori i ri i CEZ Sahit Dollapi ka zbardhur abuzimet qe sipas tij ka bere kompania ne drejtimin e sistemit te shperndarjes Kater dite pas marrjes se detyres Dollapi deklaron se humbjet ne rrjet kapi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.788Z

Dollapi shkarkoi 420 punonjës

Ard KolaProtesta Punonjës të shkarkuar nga CEZ protestuan kundër qindra largimeve nga puna, që siç shprehen ata, janë kryer në mënyrë të paligjshme pasi kompania u mor në administrim nga shteti. Ish-punonjësit thonë se deri më tani janë larguar nga puna 420 vetë në të gjithë vendi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.450Z

Abuzimet, Dollapi padit 20 subjekte private

Abuzimet me faturat e ujit të pijshëm dhe ndërhyrjet në rrjet kanë bërë që 20 subjekte private të paditen sot nga ndërmarrja e ujësjellësit të Tiranës. Drejtori i Ujësjellësit të Tiranës Sait Dollapi ka dorëzuar sot padinë në Prokurori në ngarkim të këtyre subjekteve. Në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.387Z

Dollapi largohet nga CEZ

Dy ditë para se parlamenti të zgjedhë kryetarin e ri të Entit Rregullator të Energjisë Elektrike, Sahit Dollapi ka dhënë dorëheqjen si administrator i kompanisë CEZ. "Pas 9 muaj të administrimit të përkohshëm, Qev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.696Z

Ujsjellsi, Dollapi: Konsumatort jan mbifaturuar

Drejtori i Ujësjellësit, Sahit Dollapi ka deklaruar në një konferencë për shtyp se nga verifikimi i matësave të ujit ka rezultuar se 9335 konsumatorë janë mbifaturuar. Sipas tij, 4720 konsumatorë s’kanë shlyer pagesat dhe 18200 kanë fatura zero. Dollapi ka theksuar se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.078Z

CEZ, Dollapi: Përmirësim i ndjeshëm i situatës financiare

TIRANE-Administratori i CEZ Shpërndarje, Sait Dollapi bëri me dije se, situata financiare e kompanisë është përmirësuar ndjeshëm. Këto deklarata, administratori i CEZ, Dollapi i bëri gjatë analizës së kompanisë për 8 muajt e fundit që vazhdon prej disa ditësh. Gjatë analizës së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama