Rezultate te kerkimit per termin: +Donald +Lu

Total: 3131
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.246Z

FOTOT LAJM/ Donald Lu mbërrin në Tiranë

Ambasadori amerikan, Donald Lu, ka mbërritur më në fund në Tiranë. Ambasada amerikane në Tiranë ka publikuar një foto, ndërsa Lu zbret nga avioni në Aeroportin e Rinasit. Ai do të zërë vendin e Aleksandër Arvizusë. Lu është emëruar prej disa muajsh si ambasador në Shqipëri, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.725Z

Donald Lu, ngrije kokën!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane “Nese ulni koken dhe shikoni kycin e dores e nese mbani nje ore te shtrenjte me te shtrenjte se makina ime,atehere ju jeni nje gjyqtar i korruptuar. Ose largohu nga vendi i punes ose do te perfundoni ne burg”! Kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.136Z

Donald Lu bashkebisedim ne facebook

brbrPas pak minutash pritet qe ambasadori amerikan ne Tirane Donald Lu te zhvilloje nje bashkebisedim me qytetaret ne rrjetin social facebook Ne postimin e publikuar ne faqen zyrtare te Ambasades Amerikane shkruhet se bashkebisedimi do te fokusohet tek lufta kunder korrupsionit per shkak se 9 dhjeto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.492Z

Berisha takohet me Donald Lu

0 brbr brbrAmbasadori Amerikan Donald Lu u prit sot ne nje takim nga ish-kryeministri Sali Berishabrbr brbrNe biseden mes tyre qe ka zgjatur rreth 1 ore e 20 minuta ish-kryeministri Berisha i ka shprehur ambasadorit Lu shqetesimin per lidhjet e qeverise me krimin dhe korrupsioninbrbr brbrBerisha e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.555Z

REAGIMI/ Donald Lu shpërthen ndaj Adriatik Llallës

Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, ka shpërthyer kundër kryeprokurorit Adriatik Llalla. Lu tha se prej muajsh ai ka qenë njeriu që ka punuar kundër reformës në drejtësi. Po shohim tani njerëz të fuqishëm që përpiqen të ruajnë kontrollin e tyre mbi gjykatat e prokurorët.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.781Z

Thirrja e Donald Lu, për shqiptarët

Ambasada amerikane në Tiranë u është drejtuar të gjithë shqiptarëve me një mesazh të posaçëm për reformën në drejtësi. Përmes një postimi në faqen zyrtare në Facebook të Ambasadës në Tiranë, iu bëhet thirrje shqiptarëve të cilët janë të kualifikuar që të aplikojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.391Z

Arvizu darkon me pasardhësin Donald Lu

Ambasadori amerikan në vendin tonë, Aleksandër Arvizu ka postuar në rrjetin social Facebook një fotografi duke darkuar me pasardhësin e tij Donald Lu. Fotografinë me Donald Lu, ambasadori Arvizu e shoqëron me një pyetje drejtuar miqve të tij në rrjetin social duke i ftuar të zbulojnë se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama