Rezultate te kerkimit per termin: +Dorina

Total: 1605
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.119Z

Jam nga Shqiperia quhem Dorina

Sofia apo Dorina Qendroj per disa minuta ne Youtube e veshtroj dhe e rishoh disa here filmin. Sofia eshte e bukur si nje shishe shampanje ka ze te ngrohte dhe ndodhet me merite ne X Factor nje nga programet me te shikuara ne Itali ku deri me tash jane zbuluar talente qe po gezojne sukses ne muzike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.944Z

Dorina vihet në lojë

Mëngjesi me rrenga shijon më shumë, të paktën për Olsin, që gjen si viktimë të tij Dorinën. Ajo, në fakt, e ngacmon vetë kur e sheh që ai po bën mëngjes për vete, duke i thënë të bëjë edhe për atë. Olsi e pyet sesi e ha vezën ajo dhe duke u tallur thotë se ai për vete e ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.015Z

Dorina Garuci fiton

Ethet Dyshime te forta ne konkursin e zerave te rinj shqiptare. Kush do te fitoje? Duket se gjithçka është vendosur paraprakisht dhe shumë pak enigmë ka mbetur për t’u zbuluar mbrëmjen e sotme në finalen e “Etheve të s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.502Z

Foto/ Dorina Mema, rivalja e Rike Roçit në Velodrome

Në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës, stadiumi ishte i mbushur nga shqiptaret seksi të cilat lanë në hije francezet. Në mediat botërore u bë i famshëm imazhi i Rike Roçit e cila goditi me gjoksin e saj bombastik. Nuk mbeti pas as Dorina Mema, e cila po ashtu ishte në stadium, shkruan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.192Z

Dorina Klosi ne pishina, por pa Fatosin

Prej kohesh nuk e kemi pare se bashku ciftin Klosi. Nese dikur Fatos Klosi dhe bashkeshortja e tij e re, Dorina ishin protagoniste te jetes se nates ne kryeqytet, apo na ndodhte t’i shihnim se bashku edhe ne ambiente te tjera publike, kohet e fundit nuk ka nodhur keshtu. Nuk dime nese jane angazhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.360Z

Ngatërrohen kufomat, trupi i Dorina Stafës, në Elbasan

Dorina Stafa Nje ngaterrese gjate verifikimit te arkemorteve ka bere qe ai me trupin e pajete te Dorina Stafes nga Kruja te perfundoje ne Elbasan. Ne vend te saj, ne familjen Stafa ka mberritur arkemorti me trupin e viktimes Eriola Xhoi nga Elbasani. Familjare te Dorines kane thene se u ka ardhur nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.371Z

Itali Dorina Lekakonkurentja shqiptarene X- Factor

ROME- Dorina Leka eshte konkurrentja e pare shqiptare e cila do te marre pjese ne Reality Shoe ldquoX Factorrdquo i rrjetit italian ldquoRai 2rdquo nje format televiziv qe ve ne gare kengetaret e rinj.Lajmi behet i ditur ne mediat e Triestes ku artistja 24 vjecare jeton prej vitesh. ldquoNje ze me n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama