Rezultate te kerkimit per termin: +Doris +Pack

Total: 998
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.239Z

Kutite, reagon Doris Pack

Deklaratat e drejtuesve te se majtes ne Parlamentin Europian, pas takimeve me zotin Rama, kane sjelle reagimin e kolegeve te tyre te se djathtes. Ish-kryetarja e Delegacionit te Parlamentit Europian per Shqiperine, Doris Pack, ka leshuar nje deklarate nga Strasburgu, e cila eshte shpernd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.241Z

Doris Pack: Berisha gaboi për KQZ-në

Gazeta ShqipEurodeputetja flet për Top Channel: Të negociojnë ambasadorët Eurodeputetja Doris Pack i është shtuar listës së kritikëve të zëvendësimit të anëtarit të KQZ-së nga mazhoranca e drejtuar prej Kryeministrit Sali Berisha. Në një intervistë për Top Channel, Pack vlerëson

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.756Z

Doris Pack: Gangsterët e veriut duhet të ndalen

Eurodeputetja gjermane Doris Pack ka deklaruar se ‘gangsterët e çmendur në veri të Kosovës duhet të ndalen’.Gangsterët e çmendur në veri të Kosovës duhet të ndalen. Kështu ka thënë eurodeputetja gjermane Doris Pack.“Ata nuk kanë të bëjnë shumë me politikën naciona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.352Z

Doris Pack akuzon Beogradin

Eurodeputetja gjermane, Doris Pack akuzoi Beogradin për tensionimin e ditëve të fundit në Veri të Kosovës. Pack tha se Beogradi ka ndikuar në krijimin e kësaj situatë në Mitrovicë e cila u ka mundësuar bandave serbe një pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.612Z

Nishani dekoron eurodeputeten Doris Pack

Presidenti Nishani dekoroi sot Doris Pack me medaljen Gjergj Kastrioti Skënderbeu si një mirënjohje për kontributin që ajo ka dhënë për procesin integrues të Shqipërisë në BE. Lajmi është publikuar në Twitter nga Genc Pollo,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.332Z

Doris Pack qorton Frashërin

Ne, të tjerët - Përqasim dy kohë, dy foltore, dy palë dëgjuesish, dhe dy folës: Fundshtatori i 1965-s, gati dyzetepesë vjet më parë, në një auditor të Institutit të Lartë Bujqësor të Kamzës. Alajdin Frashëri, profesor i jashtëzakonshëm, i shkencës së mjeteve optike të matjeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.625Z

Fushata, Doris Pack përkrah Berishës

Forumin e grave te Partise Demokratike te drejtuar nga kryeministri Berisha e mbeshteti diten e djeshme me fjalen dhe prezencen e saj edhe kryetarja e Forumit te Gruas te Partive Popullore Evropiane, Doris Pack. Fjalet e para te deklarates se Pack ishin “E dua Shqiperine”. Ne fjalen e saj Doris

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama