Rezultate te kerkimit per termin: +Doshi

Total: 2796
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.383Z

Dushi Doshi

Nga Edison Ypi Dushi Doshi është si Fruthi; Të zuri, s'ke ç'i bën, do ta durosh. Doshi të bën Dush kur nuk e pret. E parashikueshme dhe e frikshme, ardhja apo rrjedhja e Dushit të Doshit, i ngjan dukurisë astrofizike të goditjes së tokës nga një shi asteroidësh. Si i tillë, Dushi i D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.393Z

Aksidentohet Tom Doshi

Deputeti Tom Doshi është aksidentuar ndërsa udhëtonte me automjetin e tij. Aksidenti ka ndodhur në aksin Shkodër-Velipojë. Fatmirësisht, deputeti nuk ka pësuar dëmtime. Për momentin nuk dihen arsyet e aksidentit.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.359Z

Ballafaqim deshmive Doshi Bami Frroku dhe Doshi ne Prokurori

PUBLICITET Tirane 13 mars 2015 NOAal- Deputeti i Shkodres Tom Doshi eshte paraqitur ne Prokurorine e Krimeve te Rendabr br Krahas tij eshte paraqitur per te deshmuar edhe Durim Bami deshmitari kyc qe deputeti Doshi pretendon se eshte kontaktuar per ta eliminuar ate se bashku me depute

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.631Z

Doshi leter Prokurorise

brbrDeputeti Tom Doshi i ka derguar nje leter zyrtare kreut te Prokurorise se Krimeve te Renda zotit Adnan Xholi ne te cilen i kerkon qe te fokusoje hetimet edhe ne filmimet e aeroportit te Hanoverit ne Gjermani Sipas zotit Doshi ne kete aeroport eshte filmuar deputeti Spartak Braho dhe shtetasi Na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.169Z

Perjashtohet Tom Doshi

brbrAkuzat e ashpra ndaj qeverise dhe kryeministrit Edi Rama i kane kushtuar Tom Doshit prezencen ne radhet e deputeteve socialiste Grupi parlamentar vendosi per perjashtimin e tij nje fakt ky qe eshte bere i ditur nga vete Doshi teksa ai doli para se te perfundonte mbledhja Doshi ka leshuar lume ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.382Z

Doshi E prisja perjashtimin

brbrDeputeti Tom Doshi i perjashtuar nga grupi ka reaguar edhe ne profilin e tij zyrtar ne rrjetin social Facebook Doshi sqaron se perjashtimi ishte dicka te cilen e priste pasi ndihej i braktisur prej kohesh Ai thote se ka denoncuar atentatin ndaj tij por askush nuk ka hapur ndonje hetim Madje Dos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.509Z

Doshi Braho eshte vrases

brbrGjykata e Larte nuk ka mundur dot ta zgjidh me pajtim debatin mes deputeteve Tom Doshi dhe Spartak Braho kryetari aktual i komisionit te sigurise Madje Doshi jo vetem nuk ka hequr dore nga kerkesa per ta shpallur fajtor per shpifje kolegun Braho te cilit i kerkon si demshperblim 1 lek por e ka a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama