Rezultate te kerkimit per termin: +Dosja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.163Z

Dosja e Musine Kokalarit

Ilir Levonja Më 10 shkurt të këtij viti është 100 vjetori, i lindjes së Musine Kokalarit. Gruas simbol i vetvrasjes shqiptare. Po aq sa e bukur aq edhe e mënçur. Short që mëma natyrë rrallë i tok bashkë. Startimit të kulturës me identitet të mirëfilltë shqiptar. Ose përpjekje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.060Z

Dosja ldquoImamirdquo te Task Force

Prokuroria e Përgithshme shpalli moskompetencen dhe ia kaloi dosjen, ku është mes të tjerash i kallëzuar edhe ish-ministri Arben Imami, prane njesise task-force ne Prokurorinë e Tiranës. Bëhet e ditur nga burime te Prokurorise se kryeqytetit se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.947Z

Dosja Imami tek Task Force

Prokuroria e Përgithshme shpalli moskompetencen dhe ia kaloi dosjen, ku është mes të tjerash i kallëzuar edhe ish-ministri Arben Imami, prane njesise task-force ne Prokurorinë e Tiranës. Bëhet e ditur nga burime te Prokurorise se kryeqytetit se ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.055Z

Dosja ldquoImamirdquo tek Task Force

Prokuroria e Përgithshme shpalli moskompetencen dhe ia kaloi dosjen, ku është mes të tjerash i kallëzuar edhe ish-ministri Arben Imami, prane njesise task-force ne Prokurorinë e Tiranës. Bëhet e ditur nga burime te Prokurorise se kryeqytetit se ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.792Z

Dosja H. me aurën politike

Lumnije Sopi në azotikun e Fierit gjatë xhirimeve të filmit "Anatema". Aktorja ka përfituar së fundi një rol në dramën "Dosja H" që i përket një personazhi mashkullor. Foto Armand Abazaj Elsa Demo Teatri Kombëtar i Kosovës shfaq të dielën në Tiranë Dosja H me reg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.697Z

Dosja “Gërdeci” dorëzohet në Gjykatën e Faktit

Autori i Lajmit: Romir SaraçiDosja “Gërdeci” Dosja “Gërdeci” është dorëzuar dje në Gjykatën e Shkallës së Parë Tiranë me 29 të pandehur. Gjykata e Lartë ka përfunduar dje fotokopjimin e të gjitha akteve hetimore dhe të gjitha provave dhe e ka dërguar atë në Gjykatën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.351Z

Dosja “Gërdeci”, Gjykata përcakton Kolegjin Penal

Autori i Lajmit: red.Në Gjykatën e Lartë është hedhur shorti me gogla për gjyqtarët që do të gjykojnë dosjen e tragjedisë së Gërdecit. Shorti ka përcaktuar Majlinda Andrean, si relatore, ndërsa në Kolegjin Penal do të jenë edhe gjyqtarët Evelina Qirjaku, Besnik Imeraj, Evgjeni Sin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama