Rezultate te kerkimit per termin: +Dragoi

Total: 231
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.498Z

Athinë, arrestohet dragoi i Galacit, shqiptari përdhunonte femra

Arrestohet nga autoritet greke shqiptari i dyshuar për përdhunime dhe grabitje në lagjen Galaci në kryeqytetin grek. 32-vjeçari Shkëlqim Sinani njihej ndyshe si Dragoi i lagjes, pasi ai kishte shpërndarë tmerrin për të gjithë banorët e lagjes në Athine, duke përdhunuar femrat dhe duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.485Z

Dragoi në këmbë, poza për seks të mrekullueshëm

Nëse bëni pjesë në atë grup femrash të cilave u nevojitet më shumë kohë për të arritur orgazmën, plotësojeni jetën tuaj seksuale me ndonjërën nga këto poza! Petulla Derisa femra shtrihet në anën e majtë, këmbën e majtë e mban të lakuar, ndërsa me të djathtën duhet ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.367Z

"Princeshat dhe dragoi" në Teatrin e Kukullave

Teatri Kombëtar i Kukullave për Fëmijë vazhdon përgatitjen për shfaqjen "Princeshat dhe Dragoi", e cila do të ngjitet në skenën e teatrit me regji të drejtorit dhe regjisorit të Teatrit të Kukullave të Sofjes, Kyriakos Argiropulos. Shfaqja e cila do të vijë në bashkëpunim me trupën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.372Z

"Princesha dhe Dragoi" në Teatrin e Kukullave

Një përvojë krejt e re vjen këtë të shtunë në Teatrin e Kukullave në kryeqytet. Në një konferencë të dhënë për mediat vetë drejtoresha e këtij teatri, Klaudia Hitaj ka prezantuar shfaqjen më të fundit për fëmijët."Princesha dhe Dragoi" shfaqja e cila do të vihet në skenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.264Z

Princesha dhe dragoi, zgjon teatrin e kukullave

Ka ardhur nga Sofja e Bullgarisë për t’i treguar fëmijën shqiptar një nga shfaqjet më interesante të botës së përrallave të adaptuar një version bashkëkohor. Me “Princesha dhe dragoi”, regjisori i teatrit të kullave të kryeqytetit të Sofjes, Kyriakos Argiropulos, në bashkëpun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.021Z

Princeshat dhe dragoi per femijet ne teater

Kukullat Teatri Kombëtar për Fëmijë do të shfaqë në fundjavë, në datat 25 dhe 26 dhjetor pjesën për fëmijë “Princeshat dhe dragoi”. Sokol Myzeqari, Shegushe Bebeti, Leonard Daliu, Florinda Mazreku, Jorida Meta, Manjola Mer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.666Z

39 këngët e “Vajzës me Tatuazh Dragoi”

Udhëheqësi i grupit Nine Inch Nails ka bërë publike listën e 39 këngëve, të cilat janë pjesë e ribërjes së muzikës filmike nga filmi “Vajza me Tatuazh Dragoi” (The Girl With the Dragon Tattoo). DVD diskun, në të cilin ndodhen më shumë se tre orë muzikë, Trent Reznor e ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama