Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtesi +Integrim

Total: 814
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.174Z

Partia Drejtesi Integrim Unitet del partia e trete ne Tropoje

Ne perfundim te numerimit te votave per Bashkine Bajram Curri rezulton se partia e trete me me shume vota per Keshilltaret Bashkiak rezulton Partia Drejtesi Integrim Unitet. Kjo parti ka fituar dy vende per keshillin bashkiak dhe do te perfaqesohen nga dy femra. Ne keshillin bashkiak te Bajram Curri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.408Z

Meta Reforme ne drejtesi

Kryetari i Kuvendit te Shqiperise Ilir Meta perforcon qendrimin e socialisteve per domosdoshmerine e reformes ne drejtesi Partneri kryesor ne qeverisje i ftuar ne emisionin 7 pa 5 ne Vizion Plus zoti Meta shpjegoi edhe arsyen kryesore pse duhet kjo reforme Nderkohe sipas tij edhe kreu i shtetit zoti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.646Z

Neser komisioni i reformes ne drejtesi

brbrTe premten ne oren 1100 do te mblidhet Komisioni i Posacem per Reformen ne Drejtesi i cili do te kete si pike te vetme ne rendin e dites miratimin e paketes kushtetuese qe do ti cohet Komisionit te Venecias Ne prag te mbledhjes se  komisionit  partia me e madhe e opozites dhe Levizja Socia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.082Z

Meta Reforma ne drejtesi jo ceshtje numrash

0 brbr SSSAbrASS brbrIlir Meta ne kulmin e debateve per reformen ne drejtesi mes maxhorances dhe opozites e cila ende nuk eshte bere pjese e Komisionit te Posacem Parlamentar per hartimin e saj thote se shumica kerkon nje bashkepunim gjitheperfshires per nje produkt qe sipas tij nuk duhet jete rezu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.449Z

Lind Lidhja per drejtesi e progres

E shtune 07 Prill 2012 1734 Elmaz SherifNga radhet e partise me te madhe opozitare eshte shkeputur nje tjeter formacion politik. Pas Ilir Metes qe me heret krijoi Levizjen Socialiste per Integrim dhe Petro Kocit qe u vu ne krye te Partise Socialiste te Vertete 91 lindi edhe Lidhja per Drejtes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.768Z

PS-ja nxjerr pikat e reformes ne Drejtesi, vonon e djathta

Ashtu si LSI-ja, edhe Partia Socialiste propozon nje plan-veprimi per reformen ne DrejtesiErald Kapri Erald Kapri Partia Socialiste ka publikuar plan-veprimin e saj per reformen ne Drejtesi. Vetem dy dite pas nxjerrjes se draftit nga Levizja Socialiste per Integrim, socialistet kane shpallur priori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.759Z

LSI, plan special per reformen ne drejtesi

Denis Dedej Levizja Socialiste per Integrim publikon platformen e saj per reformen ne sistemin e drejtesi. Kryetari i kesaj partie, Ilir Meta, gjate nje konference per shtyp, ne prezantimin e platformes, tha dje se kjo reforme duhet te synoje forcimin e pavaresise se sistemit gjyqesor, rritjen e tra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama