Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtesine

Total: 2815
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.383Z

Seriozisht per Drejtesine

e Shtune 11 Tetor 20141306 pm brbrPRE ZOGAJ  brTryeza per pushtetin gjyqe sor e thirrur nga Presidenti i Republikes Bujar Nishani ne fillim te kesaj jave eshte nje ngjarje e shenuar shpresedhenese per fatin e drejtesise por edhe te bashkepunimit politik dhe institucional mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.908Z

Ndoka: Ministria mbeshtet drejtesine

Ministria e Shendetesise eshte e gatshme qe te bashkepunoje me drejtesine per cdo rast abuziv me detyren per sa u perket punonjesve shendetesore ne spitale apo institucione te tjera. Ne nje prononcim per gazeten “Koha Jone”, sa i perket rastit te arrestimit te kirurgut Dautaj, ministri i Shendet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.370Z

PS: Basha po sfidon hapur drejtesine

Partia Socialiste ka akuzuar ministrin e Jashtem Lulzim Basha se po sfidon drejtesine lidhur me ceshtjen hetimore te rruges Durres-Kukes. Ne nje deklarate per shtyp, zedhenesja e kryesise se PS Mimi Kodheli ka akuzuar edhe kryeministrin Berisha se mbeshtet aferat e paligjshme te ministra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.574Z

Vokshi Bashkepunim me drejtesine

Pas akuzave te Partise Socialiste ne lidhje me koncensionet ne fushat e energjise dhe hidrokarbureve deputetja e PD Albana Vokshi deklaron se ka shkuar me vullnetin e saj ne Prokurori dhe kjo per te vetmin motiv per tju pergjigjur fteses per bashkepunimin me drejtesine. Koncensionet jane ne per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.978Z

PD Qeveria kerkon te kontrolloje Drejtesine zyrtaret jane te korruptuar

Transmetuar me 09072014 - 1617 Eduart Halimi PUBLICITET Tirane 9 korrik 2014 NOAal- Partia Demokratike nepermjet deputetit Eduard Halimi deklaroi se qeveria dhe te gjithe ata qe rreshtohen ne llogore me te i kane hyre fushates se sulmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.274Z

Debat per statusin e drejtesine

Debat per statusin e drejtesine E enjte 14 Shkurt 2013 1838 p styletext-align justify p Taulant BallaMinutat e diskutimit te lire ne parlament jane shfrytezuar nga mazhoranca dhe opozita per te ri sjelle ne qender te debatit sipas kendveshtrimit te paleve pergjegjesite per humbjen e statusit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.105Z

Probleme me drejtesine per Britney Spears

Serish Britney Spears gjendet ne probleme me drejtesine. Popstarja amerikane eshte hedhur ne gjyq nga nje fotograf, te cilit kengetarja i ka shkelur “ne menyre te qellimshme” kemben me makinen e saj ne Los Angeles. Paditesi eshte fotografi Ricardo Mendoza, i cili si prove i k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama