Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtesise

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.853Z

Kapitullimi i drejtesise

Drejtesia shqiptare ka shënuar kapitullimin përballë procesit gjyqësor ndaj Dritan Dajtit. Pas përfundimit të listës së avokateve Kryesisht dhe pasi kërkesës së gjykates për të gjetur një avokat nuk i është për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.716Z

Topi: Reformim sistemit te Drejtesise

Mblidhet Keshilli i Larte i Drejtesise, nen drejtimin e kryetarit Bamir Topi. Ne fjalen e tij, presidenti Topi theksoi se Keshilli i Larte i Drejtesise do te bashkepunoje me Ministrine e Drejtesise per te kontrolluar gjykatat.Presidenti shtoi se sistemi i drejtesise duhet te reformohet, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.396Z

Naco Prioritet korrupsioni brenda drejtesise

brbrTani eshte koha per luften kunder korrupsionit brenda rradheve te drejtesise Ndersa ka theksuar kete mesazh Ministri i drejtesise Nasip Naco ka ftuar opoziten te jete pjese e konferences kombetare te reformes ne drejtesi Deklarata e Nacos u be gjate prezantimit te arritjeve te 10 muajve te minis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.140Z

Perplasje ne diten e drejtesise

Kreret e drejtesise shqiptare edhe ne kete 10 maj kane lexuar te njejtat fjalime qe prej vitesh degjohen ne cdo konference per shtetin e te drejtes ku kerkohet lufte ndaj korrupsionit flitet per reforma ligjore dhe ku numerohen edhe arritje Dhe ashtu sic ndodh sa here qe mazhoranca eshte nje force p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.617Z

Videoja Nishani Inkurajim sistemit te drejtesise

Ministri i Drejtesise Bujar Nishani i beri dje apel prokurorise qe te beje te panashmen ne rastine hetimit te vertetesise se vio-pergjimit Meta-Prifti. I pyetur nga gazetaret lidhur me situaten me te fundit ne politike ku pas shfaqjes se nje videoje ka dhene doreheqjen zevendeskryministri dhe nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.325Z

KLD apel ministrit te Drejtesise

0 Keshilli i Larte i Drejtesise konstaton se mungesa e ndihmesave ligjore prane Gjykatave Administrative

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.884Z

54 "askush"-et e drejtesise

TIRANE - Kane lene pas nje jete te tere, duke ikur "naten per terr", duke lene nga prapa kraheve cdo gje qe kane pasur e duke ia rinisur nga zero, por jo si gjithe te tjeret, e jo per te gjetur nje jete me te mire. Tashme 53 persona jetojne pa te kaluaren e tyre. Ne fakt ne nje pike ata kane ngelur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama