Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtorine

Total: 2862
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.716Z

Ndryshime personeli ne Drejtorine e Pergjithshme te Policise se Shtetit

Si rezultat i perfundimit te mandateve Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Shtetit ne nje njoftim per shtyp ka publikuar te gjitha ndryshimet ne personelin e saj. Sipas te dhenave zevendesdrejtori i Policise per Hetimin e Krimit Agron Kulicaj eshte rikonfirmuar dhe per nje mandat 3-vjecar ne ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.382Z

Nxenesit zbarkojne ne drejtorine e Policise se Durresit

Durres 25 tetor NOA - Ne kuader te diteve Dyer te Hapura te Policise nxenes te shkolles se mesme Naim Frasheri ne Durres kryen vizita ne mjediset e punes se drejtorise se Policise te tilla si laboratori kriminalistik salla operative zyra sherbimesh e ambjente te tjera. Gjate vizites nxenesve i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.798Z

Nisi vala e shkarkimeve ne Drejtorine e Doganave

brbrNis vala e ndryshimeve ne Drejtorine e Pergjithshme te Doganave Kete te marte jane pezulluar nga detyra 15 zyrtare te larte Ne vendimin per kete mase ndeshkimore te firmosur nga Drejtoresha E Pergjithshme e Doganave Pranvera Fagu figuron edhe emri i Zamir Shtylles nendrejtor i hetimit ne kete d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.481Z

Shkarkime ne Drejtorine e Doganave Reagojne Basha dhe Berisha

Transmetuar me 17112015 - 1250 PUBLICITET Tirane 17 nentor 2015 NOAal- Nje vizite disa minuteshe e Kryeministrit Edi Rama ne Drejtorine e Pergjithshme te Doganave eshte permbyllur me shkarkimin e tre zvdrejtorevebr br Mengje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.838Z

Pranga 3 ish-zyrtareve te Prokurimeve Publike ne Drejtorine e Pergjithshme te Policise

Tirane 13 shkurt 2015 NOAal- Tre ish-zyrtare te Drejtorise se Prokurimeve Publike ne Drejtorine e Pergjithshme te Policise jane vene ne pranga me urdher te Prokurorise se Tiranesbr br Te ndaluarit jane K Kukaj ish-shef i Sektorit te Prokurimeve A Hysko ish specialist i Sektorit te Prokurimeve dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.938Z

Biznesmeni-mafioz mbahet ne Drejtorine e Policise se Vlores

I arrestuari Pas arrestimit te bujshem te nje prej mafiozeve italiane ne Shqiperi ai eshte derguar ne qelite e paraburgimit qe ndodhen ne Drejtorine e Policise se Vlores. Albino Prudentino do te dale para togave te zeza ne Gjykaten e Shkalles se Pare te ketij qyteti nderkohe qe familja e tij ka ker

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.289Z

Presidenti Topi pret Drejtorin per Ballkanin Perendimor ne Drejtorine e Pergjithshme per Zgjerim ne KE Pier Mirel.

10 nentor 2010 Presidenti i Republikes Prof. Dr. Bamir Topi priti sot Drejtorin per Ballkanin Perendimor ne Drejtorine e Pergjithshme per Zgjerim ne Komisionin Evropian Pier Mirel i cili i prezantoi Kryetarit te Shtetit Raportin vjetor te Perparimit te KE-se lidhur me statusin e Shqiperise si vend

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama