Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtoris

Total: 4071
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.899Z

FOTOLAJM/ Fytyra e re e Drejtorisë së Policisë së Tiranës

Të tjera rreth shkrimit FOTO Kjo është fytyra e re e Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Pamja është edhe kartvizita e shërbimit policor.Në rastin e policisë s&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.417Z

Shkrirja e Drejtorisë së Shërbimit Pyjor, Frroku: Rrezik përshkatërrimin e fondit pyjor

SHKODER-Deputeti i Qarkut të Shkodrës, Mark Frroku ka reagur ndaj vendimit të Ministrisë së Mjedisit për shkrirjen e Drejtorisë së Shërbimit Pyjor të Rrethit Pukë dhe kalimin e saj nën administrimin e Drejtorisë Rajonale të S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.510Z

Korçë, digjet me benzinë makinae drejtorit të Drejtorisë Arsimore

KORCE-  Makina e drejtorit të Drejtorisë Arsimore në Korçë, Kristaq Grabocka është djegur me benzinë. Ngjarja mësohet se ka ndodhur gjatë natës. Pak ditë më parë persona të panjohur i kishin thyer xhamat e makin&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.072Z

Elbasan, Jonida Cungu zgjidhetnë krye të Drejtorisë Arsimore

ELBASAN- Është zhvilluar me 2 orë vonesë procesi i përzgjedhjes së drejtorit të Drejtorisë Arsimore Rajonale në Qarkun e Elbasanit. Shkak për vonesën u bë vrasja e një nxënësi në ambientet e brendshme të shkollë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.147Z

Tiranë, INUK prish 2 objektepranë Drejtorisë së Policisë

Të tjera rreth shkrimit FOTO TIRANE - Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar ka ndërhyrë dhe në kryeqytet për prishjen e disa objekteve të paligjshme.Pronarët e objekteve, t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.524Z

Serveri i Drejtorisë së Tatimeve, FBI ofron ndihmë për hetimin

TIRANE – Gazeta “Panorama” shkruan sot se FBI shpreh gatishmërinë për të ndihmuar hetimet për ndërhyrjen në serverin e Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve në Shqipëri. Një përfaqësues i Byrosë F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.845Z

Berat, bllokohet selia e PD, Bashkia: Është pronë e drejtorisë arsimore

BERAT-Godina e selisë së Partisë Demokratike në Berat, është bërë shkak për një konflikt mes policisë bashkiake të Beratit dhe drejtuesve të PD-së së Beratit.Policia Bashkiake ka bllokuar sot selinë e Partisë Demokr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama