Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtorise

Total: 4758
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.605Z

Gjirokaster, zjarr ne zyren e Drejtorise Arsimore

Mengjesin e sotem eshte shkrumbuar pothuajse teresisht zyra e Drejtorise Arsimore te qarkut te Gjirokastres. Shkak eshte bere nje shkendije elektrike ne impianin e furnizimit me energji te drejtorise arsimore. Per shkak te tavanit te godines prej materiale druri flaket kane shperthyer m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.801Z

Tirane analize e Drejtorise se Policise

Ne analizen vjetore te Drejtorise se Policise se Tiranes rezultoi se ne 12 muajt e fundit jane regjistruar 4679 vepra penale dhe jane zbuluar 3739 prej tyre. Sipas te dhenave zyrtare jane kryer 76 operacione policore dhe jane sekuestruar 4.6 kg heroine e po ashtu jane evidentuar 626 vep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.424Z

Arrestohet drejtori i Drejtorise se Prokurimeve

Ministria e Brendshme ka bere te ditur se me urdher te prokurorise, policia ka arrestuar drejtorin e Drejtorise se Prokurimeve Bujar Murati, specialistin e prokurimeve ne garde Tahir Imami dhe tre administratore te nje kompanie private Artan Berberi, Agur Sadiku dhe Jani Gjergjefi. Te gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.666Z

Durres flaket djegin arkiven e drejtorise arsimore

Gjithe arkiva e ish- URT-se dhe drejtorise arsimore në Durres eshte shkrumbuar nga flaket e zjarrit, te cilat perfshine ndertesen e vjeter ne lagjen 16 te Durresit. Per fikjen e zjarrit jane mobilizuar shume efektiva te stacionit zjarrfikes te qytetit te Durresit. Megjithë angazhimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.715Z

Shqiperi Arrestohen 9 zyrtare te Drejtorise se Pergjithshme Metrologjise

Policia shqiptare arrestoi sot 9 zyrtare te Drejtorise se pergjithshme Metrologjise te gjithe te dyshuar per korrupsion dhe shperdorim detyre. Sipas nje zedhenese te policise u arrestuan zevendes-drejtori i pergjithshem drejtori per Tiranen dhe 7 inspektore te drejtorise se mbikeqyr saktesine e mjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.769Z

Elbasan, zgjidhet kreu i ri i Drejtorise se Arsimit

Arsimi ne qarkun e Elbasanit do te drejtohet nga Kujtim Mema, specialist me pervoje ne kete fushe. Burime zyrtare prane Drejtorise Rajonale te Arsimit bene te ditur se ish-drejtori Fatos Bajraktari u largua nga ky post me vendim te ministrit te Arsimit dhe Shkences, Genc Pollo. Te njejtat burime sq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.910Z

Lufta per ujin, proteste para Drejtorise se Bujqesise

Rreth 300 kryefamiljare te lagjes nr. 3 ne Cerrik kane protestuar dje para Drejtorise se Bujqesise se Qarkut te Elbasanit. Shkak i protestes ka qene lejimi i shfrytezimit te ujit te nje rezervuari qe ndodhet ne afersi te lagjes se tyre. Protestuesit kane kerkuar edhe ndryshimin e drejtuesit te shoqa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama