Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtsis +Aldo +Bumi

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Kodheli: Bumi i prfshir n trafik armsh

Zdhnsja e Partis Socialiste Mimi Kodheli, ka akuzuar edhe nj her ish-ministrin e Drejtsis Aldo Bumi pr shprdorim detyre, n kohn q drejtonte ministrin n fjal, duke akuzuar si t prfshir n trafikun e armve. E sigurojm Aldo Bumcin se zelli me t cilin ai i shrben klanit Berisha, nuk do ta shptoj dot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Kodheli: Bumi i lidhur me trafikun

Zdhnsja e Partis Socialiste Mimi Kodheli, gjat nj deklarate pr mediat, tha se ish-ministri i Drejtsis Aldo Bumi me an t firmave q ka vendosur, i ka hapur rrug trafikut t armve dhe tragjedis s Grdecit. Aldo Bumcci nuk mund ti tregoj opozits detyrn e saj por duhet ti tregoj prokurores a e ka shprdoru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.724Z

Bumçi: Rama po cenon pronën e autoktonëve

Kreu i PD-s s Tirans, z. Aldo Bumi i siguroi dje banort q po u prishen banesat nga Bashkia e Tirans se drejtsia do t vihet n vend. Bumi premtoi se do t vihen n lvizje t gjith mekanizmat pr t penguar kt arroganc t kryebashkiakut Edi Rama. Pr kt ai iu referua prishjes s disa banesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.511Z

Zgjidhja e ngërçit, PD, paketë me 4 propozime për opozitën

Një ekip me 100 prokurorë, që ti përkushtohet çështjes së zgjedhjeve dhe të zgjidhë çdo dyshim, çdo indicie Mazhoranca qeverisse i propozon opozits 4 variante pr kaprcimin e ngrit politik, t krijuar pr shkak t sjelljes s saj bojkotuese ndaj institucioneve t vendit. Sipa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.421Z

Falja, mazhoranca dhe opozita gjejnë konsensusin e parë

Opozita: Jo falje për personat juridikë Komisioni i Ligjeve ka kaluar n unanimitet projektligjin “Pr faljen” sjell n Kuvend nga Ministria e Drejtsis. Mazhoranca dhe opozita jan trsisht dakord q nj ligj i posam t prcaktoj procedurn e plot dhe kriteret pr dhnien e fal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.364Z

Deklaratat e pasurisë, sa para kanë deputetët e PD-së

Paguajnë kredi Bulku, Paloka, Beja, Spaho Partia e tyre sht n pushtet prej 5 vitesh, por vet kan pasuri t vetme pagn e deputetit t Kuvendit t Shqipris, krejt ndryshe nga milionat e kolegve socialist. Pjesa m e madhe e grupit parlamentar t PD-s kan t ardhura t vetme ato q marrin si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.183Z

Bumçi: Si bëhet më e arritshme marrëveshja PD-PS

Intervistë me kreun e PD-së së Tiranës, deputetin Aldo Bumçi Ish-ministri i Drejtsis, aktualisht kryetar i demokratve t kryeqytetit, z. Aldo Bumi, njeh rrugt q e bjn m t arritshme marrveshjen mes pozits dhe opozits pr zgjidhjen e ngrit politik. N kt intervist pr “stand

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama