Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtues

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.164Z

Gjobiten 139 drejtues vendore

Gjobiten 139 drejtues vendore E premte 22 Shkurt 2013 1847 Gjobiten 139 drejtues vendoreKomisioni qendror i zgjedhjeve ka gjobitur 139 kryetare te njesive vendore per shkelje te afatit ligjor ne lidhje me percaktimin e qendrave te votimit Kryetaret e komunave dhe bashkive qe nuk kane dorezuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.297Z

PDK-ja mbledh këshillin drejtues

Partia Demokristiane mbledh këshillin drejtues për të ndryshuar statutin dhe për të votëbesuar lidershipin e saj. Në fjalën e tij, Ndoka tha se kjo qeveri po vjedh e varfëron shqiptarët çdo e më shumë e për këtë arsye ai bëri thirrje për të marrë pjesë në protestën e 30 pril

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.686Z

Tre drejtues të rinj në prokurori

Tre prokurorë që deri më tani kanë qenë të komanduar në krye të 3 institucioneve, janë propozuar për tu emëruar. Këshilli i prokurorisë i ka propozuar gjatë ditës së sotme, kryeprokurorit Adriatik Llalla emërimin përfundimtar për tre drejtues prokurorie. Kështu është propozuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.375Z

Piro Çako, drejtues i "Albautor"

Këshilli i ri drejtues i shoqatës së mbrojtjes të të drejtave të autorëve, "Albautor", i dalë nga mbledhja e asamblesë pas 18 vjetësh, ka zgjedhur edhe drejtuesin. Kantautori dhe kompozitori Piro Çako do të jetë në krye të kësaj shoqate, e cila më parë drejtohej nga Neshat Tozaj. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.694Z

Iniciativa Drejtues per nje dite

Kryeministri Berisha ishte pjesë e iniciativës “Drejtues për një ditë”, të organizuar nga rrjeti “Junior Achievement of Albania”. Pas takimit me përfaqësues të të rinjve të këtij rrjeti, kryeministri Berisha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.786Z

Flet Këshilli Drejtues

Ka përfunduar pa asnjë prononcim mbledhja e Kryesisë së PDK-së.   Anëtarët e saj janë nisur drejt hotel “Victory”, ku do të mblidhet Këshilli Drejtues i kësaj partie për të dhënë fjalën përfundim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.159Z

Tenderët, gjoba për 42 drejtues policie

Sipas të dhënave, për 14 ish-drejtues janë propozuar gjoba në vlerën 800 mijë lekë të reja Abuzimet janë konstatuar në karburante, rikonstruksione, karroatrecë dhe uniforma policie Auditimi Grupi i kontrollit i ka dërguar disa prej tyre edhe në prokurori për ndjekje penale Policia ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama