Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtuesin

Total: 5569
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.111Z

Tiranë, makina përplas rëndë drejtuesin e motoçikletës

Plagoset një person gjatë paradites në afërsi të pediatrisë në Tiranë. Një automjet u përplas me një motor dhe për pasojë ka mbetur i plagososur drejtuesi i motoçikletës. Me të mbërritur në vendngjarje policia shoqëroi drejtuesit e mjetit. Ndërsa i plagosuri u dërgua në spital

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.577Z

VIDEO/ Momenti kur Delta Force kap drejtuesin e Al Kaedës

Gjithçka ndodh brenda një minute. Njësiti special amerikan, Delta Force, rrëmben jashtë shtëpisë së tij në Libi terroristin e Al Kaedës, Anas al- Libi. Ngjarja ndodhi më 5 tetor të vitit të shkuar. Kjo video tregon momentin kur forcat speciale ndalojnë makinën e tij dhe e rrëmbejn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.585Z

FOTOT/ Njihuni me ideologun dhe drejtuesin e komunistëve të rinj të Tiranës!

Pas sulmit me salcë ndaj ministres Lindita Nikolla, në media është kthyer vëmendja ndaj një grupi komunistësh të rinj, me emrin Organizata Politike. Komunistët e rinj kanë si ideolog dhe drejtues, Arlind Qorrin, një pedagog i Shkencave Sociale. Ai është mjaft aktiv jo vetëm në pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.108Z

Policia shoqëron drejtuesin e Kuvendit Civil, shkaku: Nënshkrimi i peticionit kundër plehrave

Share Policia e Durrësit ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e Kuvendit Civil, Dritan Broka. Të rinjtë e kësaj lëvizje ishin në qytetin bregdetar për të nënshkruar peticionin kundër importimit të plehrave. Një ditë më parë të rinjtë ishin në Elbasan, ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.929Z

Tiranë/ Mjeti me 4 persona bie në humnerë, dëmtime të rënda për drejtuesin

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë por fatmirësisht pa viktima. Mjeti me 4 persona ka rënë në humnerë në aksin Tiranë-Qafë Priskë. Policia bën me dije se drejtuesi është plagosur rëndë por pasagjerët nuk kanë asgjë serioze. Aksidenti ka ndodhur si pasojë e humbjes s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.746Z

Aksident, makina përplas drejtuesin e motoçikletës

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Fushë Krujë-Tiranë.Një makine është përplasur me një motorçikletë dhe si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i kësaj të fundit, me emrin Rexhet Rryka. Bëhet e ditur se ai është dërguar menjëher

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.346Z

CNN, aktorja Griffin fyen drejtuesin Cooper

Aktorja e njohur amerikane Kathy Griffin veshtire se mund te jete e ftuar ne nje emision televiziv te kanalit CNN. Ajo ka qene protagoniste negative gjate nje lidhjeje nga “Times Square” ne New York pasi perdori fjale te papershtatshme dhe vulgare. Gjate komentit te festes se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama