Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajtit

Total: 1292
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.261Z

Shtyhet gjyqi ndaj Dritan Dajtit

Shtyhet gjyqi në ngarkim të Dritan Dajtit. Shkak është bërë mungesa e avokatit të inspektorit të policisë, Mariglen Muça. Muça akuzohet i bashkëpunëtor i Dritan Dajtit. Vetë Dritan Dajti nuk ishte i pranishëm në seancën gjyqësore. Ai ka marrë njoftimin me akuzën, por nuk e ka fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.865Z

Sekuestro makinës së Dritan Dajtit

 Trazhgim Sokolaj Fuoristrada luksoze “Tuareg” e përdorur nga Dritan Dajti ditën e vrasjes së katër oficerëve të policisë në Durrës, përfundoi dje në ambientet e Rezervave të Shtetit. Me dyer të dyllosura për të mos u hapur nga askush, automjeti që përdorte i shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.471Z

Prokuroria heton pronat e Dritan Dajtit

 Trazhgim SokolajNjë kërkesë nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për verifikimin e pasurive të Dritan Dajtit dhe gruas së tij Dorela Dajti, ka mbërritur në zyrat e Hipotekës, Tatimeve dhe bankave të nivelit të dytë. Rreth dy javë pas ekzekutimit të katër efektivave të policisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.010Z

Sot zhvillohet gjyqi ndaj Dritan Dajtit

Gjykata e Krimeve të Rënda pritet të zhvillojë sot procesin gjyqësor ndaj Dritan Dajtit, të akuzuarit për vrasjen e katër policëve të skuadrës speciale operacionale në vitin 2009. Në seancën e kaluar, Gjykata caktoi Sokol Ngjecin si avokat kryesisht për mbrojtjen e Dritan Dajtit. Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.783Z

Mbrojtja e Dritan Dajtit

Gjykata e Krimeve të Rënda në Tiranë, për të zhbllokuar procesin gjyqësor ndaj Dritan Dajtit, propozon organizimin e një shorti publik nga Dhoma e Kombëtare e Avokatisë në bashkëpunim me togat e zeza, për zgjedhjen e një avokati p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.884Z

Vata: Gjendja e Dritan Dajtit e stabilizuar

Ylber Vata, drejtor i spitalit të Burgut, i ftuar në Ora News tha se gjendja shëndetësore e Dritan Dajtit, i cili akuzohet për vrasjen e 4 policëve, është e stabilizuar dhe nën kontroll. "Gjendja e Dritan Dajtit është nën kontroll, ai trajtohet më ndihmën e nevojshme dhe shëndeti i ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.002Z

Pritet dëshmia e plotë e Dritan Dajtit

21/08/2009  Ekspertët e Prokurorisë në pritje të dëshmisë kyçe për masakrën e Durrësit Mbahet në kushtet e sigurisë së lartë në Spitalin e Burgut, me këmbë të paralizuar TIRANË- Ekspertët e Prokurorisë së Krimeve të Rënda janë në pritje të dëshmisë më të rën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama