Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Lelit

Total: 26
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.332Z

Zgjedhjet lokale, PS zyrtarizon Dritan Lelit në Vlorë dhe Gjergjin Goron në Himarë

Partia Socialiste zyrtarizon kandidaturat e saj për Bashkinë e Vlorës, Sarandës dhe Himarës për zgjedhjet lokale të 21 qershorit. Kandidati për Tiranën, Rama mbledh deputetë e ministra Pas takimit konsultativ të kreut socialist Edi Rama me deputetë të qarkut të Vlorës, deputetja Valen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.171Z

Dritan Leli, peshkaqeni i Vlorës

Historiku i ngritjes së Dritan Lelit, nga tregtar i pezulluar ilaçesh, deri tek oborri i Edi Ramës, me monopolin e disa ilaçeve të importit dhe me skemat e shëmtuara të tregtimit të silikonit E gjithë Vlora është çuditur me përzgjedhjen e Dritan Lelit si kandidat i përzgjedhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.957Z

Zoti Rama, tregoji Vlorës arsyen pse e kandidove Dritan Lelin?

Halil Leli, anëtar i Komitetit Qendror nga klasa punëtore shquhej vetëm se organizonte grupe këngëtarësh që të dëgjoheshin në seancat e kongreseve të PPSH-së. Edhe i biri, Dritan Leli, s'ka ndonjë lidhje ideologjike me partinë e Edvinit, përveç çmimeve të shtrenjta të si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.739Z

Fiton ASHE, Dritan Leli, kryetari i ri i Bashkisë së Vlorës

Kryetari i ri i Bashkisë së Vlorës do të jetë zyrtarisht Dritan Leli. Pas mbylljes së procesit të numërimit të votave, kandidati i majtë i ASHE-së, ka fituar me 32514 vota, kundrejt rivalit të tij demokrat, Genc Deromemaj, i cili ka marrë 17267 vota. Një diferencë prej 15 mijë votash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.204Z

Biznesmeni i Vlorës lë Shqipërinë: Si ma bëri ferr jetën kryebashkiaku Dritan Leli e vëllai i tij

Një biznesmen i fuqishëm ka lënë dje Shqipërinë, duke marrë vendimin drastik për jetën e tij, për tu larguar nga Vlora. Portali Shuplaka.com thotë se do të publikojë nesër dëshminë e biznesmenit nga Vlora, i cili ka treguar se si për shkak të kryebashkiakut Dritan Leli, vëllait, m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.174Z

Vlora e ndarë mes Hoxhës dhe lelit, emri zyrtarizohet pas takimit me Ramën

Socialistët, të painformuar për sondazhin. Saranda, në dorë të një femre Partia Socialiste, e cila së bashku me aleatët e saj në koalicionin e majtë pritet që gjatë kësaj jave të zyrtarizojë listën me 61 kandidatët për kryetarë të bashkive, duket se po vijon përplasjet e saj n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.408Z

PD zyrtarizon kandidatet e Vlores e Selenices

0 brbr brbrOpozita zyrtarizoi kandidaturat e saj per bashkite e Vlores dhe Selenicesbrbr brbrNe Vlore do te kandidoje Genc Deromema Ai do te jete perballe Dritan Lelit qe garon nen siglen e koalicionit te mazhorancesbrbr brbrNe Selenice opozita futet ne gare me Perparim Shametin Opozita ka zy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama