Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Priftin

Total: 633
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.129Z

Videopërgjimi, Prokuroria liron nga akuzat Dritan Priftin

Gazeta ShqipProkuroria ka tërhequr akuzat e ngritura ndaj ish-ministrit të Ekonomisë, Dritan Prifti dhe ish- zv/ministrit të kësaj ministrie, Leonard Beqiraj të cilët u akuzuan për korrupsion pas daljes në dritë të një videoje të fshehtë të xhiruar nga vetë ish ministri, ku të dy is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.779Z

uko LSI do te vijoje me Dritan Priftin

Interviste Flet kreu i LSI-se se Fierit I kerkuam maturi kreut te partise. Dritan Prifti ka kontribute te pazevendesueshme Kryetari i LSI-se dega Fier Frederik Cuko ashtu si dhe anetaresia e kryesise nje dite me pare deklaroi ne nje interviste per gazeten Shqip se mbron deputetin Dritan Prifti. Ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.027Z

KQZ regjistron Dritan Priftin si kandidat i pavarur në Fier

Gazeta ShqipKomisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar sot kërkesën e Dritan Priftit për të kandiduar i vetëm në zgjedhjet parlamentare të 23 qershorit. Katër anëtarët e KQZ-së kanë votuar unanimisht për regjistrimin e Priftit si deputet i pavarur në qarkun e Fierit. Pak ditë më par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.833Z

Luan Rama: Meta po lufton për drejtësinë, ajo po triumfon. Do padisim Dritan Priftin

Share Një ditë pas dëshmisë së Dritan Priftit në Gjykatën e Lartë, ku ripërsëriti akuzat që tashmë janë parë nga të gjithë për Ilir Metën, ka reaguar LSI. Sekretari i Përgjithshëm i kësaj partie, Luan Rama, ka thënë se të gjitha akuzat e Priftit kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.049Z

Pasuria Inspektorati con Dritan Priftin ne Prokurori

/ / Burime zyrtare nga Prokuroria e Pergjithshme thane se materiali i ILDKP-se ka mberritur me posten zyrtare ne kete institucion pak para perfundimit te orarit zyrtar te merkuren me 3 nentor 2010. Sipas prokurorise raporti ishte nisur nga Inspektorati nje dite para se te b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.145Z

Pafajësia e Ilir Metës, varka e shpëtimit për Dritan Priftin

Tiranë- Vendimi që Gjykata e Lartë dha për Ilir Metën, mund të jetë barka e shpëtimit edhe për Dritan Priftin. Ish- ministri i ekonomisë dhe zëvendësi i tij Leonard Beqiraj, janë vënë nën akuzë për korrupsion, bazuar pikërisht mbi një video që vetë Prifti kishte xhiruar në mom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.438Z

Meta: Prokuroria po mbron Dritan Priftin

“Tërheqja e të vetmes provë origjinale që kishte organi i akuzës,  dëshmon marrëdhënien e pengmarrjes së prokurorisë me përgjuesin tim", tha Meta. Duke vënë në dukje se është e drejtë e gjykatës për të marrë vendime të tilla, kreu i LSI-së theksoi se "gjykata vepron mbi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama