Rezultate te kerkimit per termin: +Duhet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.553Z

Nuk duhet Selanik, duhet Thessaloniki

A do të jetë takimi mes homologëve Panariti- Avramopulos në Athinë një ogur i mirë për ti dhënë  fund problemit që emigrantët shqiptarë në Greqi kanë me certifikatat? Shoqata e emigrantëve shqiptarë Nënë Tereza në Greqi ka dërguar ankesa në ministrinë  e Punë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.997Z

Duhet pritur dhe duhet shpresuar

A është kjo Prokuroria që na duhet? Pyetja është padyshim një pyetje interesante. Sigurisht, ajo nuk lind vetvetiu dhe sidomos, në momentin aktual, për shumë qytetarë të këtij vendi, ajo është më shumë se një pyetje konkrete, është një pyetje presuese. Nëse do ta bëja më të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.704Z

Tradhtia, duhet apo nuk duhet ta tregoni?

Psikologji – Tradhtia është një nga shkaqet kryesore të problemeve në marrëdhëniet në çift. Nëse pranimi i aktit mund të shkaktojë reagime të ndryshme, “e pathëna” shpesh krijon një klimë dyshimi. Pra, a duhet folur në një rast të tillë? Ju ende nuk e din

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.087Z

DUHET TA BESOJME? JO, DUHET TA LARGOJME

Intervista e së enjtes mbrëma e kryeministrit ishte një routine e plotë. I njëjti kryeministër, i njëjti patos i pakonsumuar prej betejave politike e prej viteve që rrjedhin, e njëjta kapardisje, e njëjta studio në të cilën ai shfaqet, i njëjti zell gazetaresk për ta kapur gafil, i nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.873Z

Rama: Modeli arsimor duhet tëndryshojë, duhet i qëndrueshëm

Të tjera rreth shkrimit Veliaj:Treg rajonal për zhvillimin e arsimit VIDEO TIRANE- Modeli i arsimit duhet të ndryshojë, duke aplikuar një model të qëndrueshëm, prej nga ku do të dalin profesionistë të vërtetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.391Z

Çfarë na duhet

Kreu i PR-së shprehet pro koalicionit të përbërë dhe kërkon korrektim kombëtar Republikanët shprehen “pro” idesë së koalicionit të përbërë, e përkrahur tashmë nga PS-ja dhe PSD-ja tek e majta, ndërsa në kundërshti me to kërkon korrektim kombëtar. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.441Z

Duhet të luajmë

Didier Drogba ka insistuar se sulmet terroriste nuk mund të ndalin Kupën e Afrikës. Ylli i Bregut të Fildishtë ishte i shokuar kur dëgjoi për sulmin ndaj ekipit të Togos që rezultoi me tri viktima. “Ngjarjet e së premtes na kanë shkatërruar. Kam biseduar me Adebayorin dhe ishte situat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama