Rezultate te kerkimit per termin: +Duro

Total: 3656
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.379Z

Duro tek Siena

Futbollisti shqiptar Klodian Duro eshte ne qender te merkatos. Mesfushori i Omonias eshte shume prane kalimit tek Siena. Klubi qipriot do perfitoje 400 mije euro ndersa Duro do marre rreth 250 mij euro ne sezon. Nderkohe ne ndeshjen e se dieles Duro ka shenuar nje triplet pikerisht nen syte e agjent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.433Z

Shpetim Duro tek Partizani

Shpetim Duro tek Partizani E hene 21 Janar 2013 1836 p styletext-align justify Shpetim Duro tek PartizaniShpetim Duro eshte zyrtarisht trajneri i Partizanit Vetem pak dite pasi u largua nga drejtimi i Vllaznise trajneri 53-vjecar eshte prezantuar sot ne krah edhe te aksionerit te ri te Partizani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.177Z

Duro braktis Partizanin

E ka marre Partizanin ne nje moment shume te veshtire, rreth mesit te sezonit dhe ka fshire si me magji nga mendja e lojtareve te tij problemin e madh financiar te klubit; ka besuar deri ne vershellimin e fundit sezonale se do te mund ta shpetonte ate. Por, makinacionet e shemtuara dhe ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.111Z

Duro nuk largohem

Trajneri i Partizanit Shpetim Duro ka hedhur poshte hipotezat e nje dorheqjeje. Sipas tij situatat dhe sulmet qe i jane bere ekipit te Partizanit, sjellin dhe veprimet nervozizmi. Duro shton se ngjitja kjo vjen pasi Partizani tashme perfaqesohet vetem nga ai dhe lojtaret.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.498Z

Shpëtim Duro pranë Bylisit

Shpëtim Duro është shumë pranë stolit të Bylisit. Ish-trajneri i Kombëtares U-21 ndoqi ndeshjen Bylis-Lushnja. Shpëtim Duro më parë ka drejtuar disa ekipe si Partizani dhe Apolonia, e ka qenë edhe ndihmës i trajnerit të Kombëtares shqiptare, Oto Baric. Duro pritet te zevendesoje trajne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.382Z

Klodian Duro, leksion kuqezinjve

Me mire ne nje ekip dhe kampionat te nivelit te mesem dhe protagonist apo ne nje kampionat te forte dhe ne stol? Kjo eshte nje nder dilemat e futbollisteve te kombetares sone, e cila i ka shoqeruar vazhdimisht gjate viteve te fundit. Klodian Duro ishte autori i tre golave, ne ndeshjen e se dieles, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.861Z

Betohet Anastas Duro

Anastas Duro nis zyrtarisht detyren si minister i Puneve Publike, Ceshtjeve Sociale dhe Shanseve te Barabarta.Ai eshte betuar perpara presidentit te republikes, ne nje ceremoni ku asnje nga perfaqesuesit e mazhorances nuk ka marre pjese.Ne ceremonine e betimit te ministrit te ri kane qene te pranish

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama