Rezultate te kerkimit per termin: +Durres +Marredhenia

Total: 18
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.801Z

Dako Rruga Mars 91 cliron trafikun ne Durres

Kryetari i Bashkise se Durresit duke folur per problematikat e shumta qe ka sjelle rruga e saponisur dytesore ne krah te Portit Detar Mars 91 eshte shprehur per Standard Ajo mbetet zgjidhja e mrekullueshme e trafikut lehteson drejtuesit e mjeteve por edhe kembesoret clodh qytetin. Dako ka shprehur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.554Z

Starton "Poezia e Verës"

“Poezia e Veres” dhe simbioza perfekte qe krijohet mes artit te fjales dhe veres ka startuar nje udhetim nje javor neper Shqiperi pikerisht nga qendra tregtare City PArk. Kalendari i ketij aktiviteti qe eshte pjese e sezonit te eventeve te Iniciatives “Dy popuj, nje det, nje miqesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.060Z

Rama Transformim rrenjesor shkolle nate per doganieret

Durres 21 mars 2014 NOAal- Gjate prezantimit te Kodit Doganor ne qytetin e Durresit Kryeministri Edi Rama e cilesoi si nje dite te shenuar per marredhenien mes shtetit dhe biznesitbr br Ai e cilesoi si nje hap te shumepritur per rritjen e sigurise mes eksportuesit dhe importuesit ndersa shtoi se a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.786Z

Shefi i krimeve gjobiti me shantazh biznesmenet

e Hene 21 Tetor 20130731 am p classwp-caption-textGjykata e Krimeve te RendapTirane Krimet e Renda ngrene akuze per gjobevenie ndaj tre personave Presion tregtareve me videot e takimeve me 28-vjecarenbr Dy meshkuj dhe nje femer akuzohen se kane krijuar nje grup kriminal te paza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.233Z

Rama Pushteti vendor gati per protesta

Lideri i opozites takon kreret e bashkive e komunave te zgjedhura nga PS Apeli i opozites per protesta i drejtohet tanime edhe pushtetit vendor. Ne nje takim te zhvilluar dje me te zgjedhurit vendore te Partise Socialiste te perfshire ne shoqatat per autonomi vendore kreu i saj Edi Rama ka kerkuar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.460Z

Ramadani Hekurudha do te modernizohet

Drejtori i Hekurudhes Shqiptare Zamir Ramadani ne nje interviste per gazeten standard shpjegon projektet per hekurudhen shqiptare Ne nje interviste per standardin drejtori i HSH-se Zamir Ramadani shprehet Hekurudhat Shqiptare shume shpejt po ecin ne rrugen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.943Z

Rrefimi i Orialda Kajtazit Ditet ne arrati dhe njohja me nje djale qe ndejta 5 dite

PUBLICITET E gjendur e vetme mes te panjohurve dhe e mbyllur mes kater mureve te dhomes se paraburgimit Orialda Kajtazi kerkon mes loteve meshire nga gjykatabr br Ajo shprehet e penduar per te gjitha veprimet e pamenduara qe sipas saj jane deri diku normale per nje 17-vjecarebr b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama