Rezultate te kerkimit per termin: +Durres

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.641Z

Sekuestrohen listat ne Durres

brbrMe kerkese te Prokurorise se Durresit Gjykata ka vendosur sekuestron e praktikes se levizjes 2800 shtetasve per te cilat ka dyshime se jane vendosur fiktivisht ne listat e votimit ne Durres Vendimi eshte marre pas hetimit te nisur nga Prokuroria ne baze te kallezimit te kryer nga Partia Demokra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.955Z

Durres lirohen plazhet

brbrTe gjitha subjektet private ne Durres qe nuk kane paguar detyrimet prane bashkise nuk do te lejohen te ushtrojne me aktivitetin e tyre Policia bashkiake ka nisur nje aksion per lirimin e hapesirave te plazhit duke u sekuestruar te gjitha cadrat dhe shezlonget Vetem paraditen e se premtes ne hape

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.641Z

Rihapet autostrada Tirane-Durres

DURRS- Pas shume oresh e bllokuar policia njofton se autostrada Tirane -Durres eshte rihapur per kalimin e te gjitha llojeve te automjeteve. Kerkohet nga drejtuesit e mjeteve kujdes dhe kufizim shpejtesie ne menyre te vecante ne segmentin Vore- Maminas. Policia ben me dije se shpejtesia e automjetev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.037Z

Durres perballimi i permbytjeve

Shtimi i rreshjeve te shiut ka vene ne levizje bordin e kullimit ne Durres per te pasur ne gadishmeri kanalet e ujerave te larta dhe hidrovoret qe perdoren per te terhequr ujerat e teperta ne raste permbytjesh.Ne qytetin e Durresit funksionin nje kanal i tille i ujerave te larta nga Plepat ne Shenav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.490Z

Tirane-Durres, dy mbikalime gjigante

Blerina Hoxha Korridori rrugor, qe lidh Tiranen me Durresin, do t'i nenshtrohet permiresimeve te metejshme infrastrukturore. Per kete qellim do te sherbeje realizimi i dy projekteve ne kete aks, mbikalimi i Durresit dhe nyja rrugore e Vores. Fondet rreth 14 milione euro qe nevojiten per perfundimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.838Z

Durres, kapet hajduti i makines

Nje 19-vjecar eshte kapur “mat” me automjetin e vjedhur te nje tregtari turk. Burime zyrtare nga Policia e Durresit, bejne te ditur se rreth ores 23.00 te se martes u be arrestimi ne flagrance i shtetasit Artur Tanushi, 19 vjec, lindur ne Diber dhe banues ne zonen e ish-Kenet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.502Z

Durres-Kukes, Isaraj kunder Topallit

Nenkryetari i komisionit hetimor per Durres-Kukes, Arben Isaraj, akuzoi dje se diktatura e korrupsioni po pengojne hetimet. Deputeti socialist denoncoi se ne tre muaj pune ka zhvilluar vetem pese mbledhje dhe kerkesat e opozites per hetim rrezohen njera pas tjetres. “Diktatura e korrupsioni ka pus

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama