Rezultate te kerkimit per termin: +Dyshemeja

Total: 419
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.983Z

“Dyshemeja” e Tunës

Nga Express më 27 mars 2011 në ora 17:18 Çift në jetë, por solo në muzikë. Këngëtarja nga Maqedonia, Tuna Sejdiu, ka vendosur t’u thotë stop bashkëpunimeve me artistë të tjerë tani e tutje. Ndërkohë që po jeton një martesë në fillimet e saj me Rilindin, Tuna vendos të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.543Z

Festa mbyllet me 30 të plagosur pasi shembet dyshemeja e barit (Video)

Tridhjetë persona kanë mbetur të plagosur në Karolinën e Jugur, pasi dyshemeja e një apartament të kthyer në klub për festa private u shemb gjatë një eventi të ngjashëm. Departamenti i policisë së qytetit Clemson njoftoi se një pjesë e madhe e katit u rrëzua teksa të pranishmit k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.319Z

Shkencëtarët në Sicili, dyshemeja misterioze arrin 100 gradë celsius

 Në Riesi, Nissen (Sicili) ka ndodhur një fenomen gjeologjik misterioz, pasi dyshemeja e një apartamenti në katin e parë arriti pas disa orësh temperaturën prej rreth njëqind gradë dhe më pas u ul menjëherë në rreth 50 gradë. Lajmi u hap nga vetë banorët e familjes (Fiadaca) që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.362Z

Gruaja gëlltitet nga dyshemeja

Një grua u zhduk papritur në tokë teksa tentonte të hipte në shkallë në një stacione metroje. Trupi metalik i thyer u rrëzua sapo gruaja hyri në të dhe ajo u gëlltiti në dyshemenë poshtë. Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë gruan dhe një burrë tjetër që besohet të jetë par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.704Z

Greqi gjendet koka e mermerte e sfinksit FOTO

Transmetuar me 22102014 - 1154 Nje koke mermeri qe u zbulua gjate germimeve ne tumben Kasta te Amfipolit i perket sfinksit lindor qe gjendet ne harje te varrit njoftoi ministria e kulturesbr br Koka e ka lartesine 060 m dhe hunda eshte ciflosur lehte Sipa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.979Z

Pallati i rrënuar, gjashtë familje kërkojnë ndihmë

Gjashtë familjet që jetojnë në një pallat trekatësh në lagjen Moradie të Vlorës japin alarmin se banesa ku banojnë është krejtësisht e amortizuar dhe mund t‘i zërë nën vete. Për të mbajtur një pjesë të çatisë, banorët kanë vendosur disa shtylla, ndërsa dyshemeja pjesë-pj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.644Z

Terror në katin e 103 të kullësxhami thyhet nën këmbët e turistëve

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FOTO ÇIKAGO-Momente terrori ka kaluar një familje ndërsa vizitonte kullën “The Ledge” në Çikago, e ndërtuar e gjitha me xhama transparentë. Mbrëmjen e së mërkurës 1 pla

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama