Rezultate te kerkimit per termin: +Dyshja

Total: 3434
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.943Z

Berisha: Dyshja Rama-Kokëdhima pothuaj shkrijnë Flamurtarin

Tiranë- Kryeministri ende në detyrë Sali Berisha ka reaguar sot duke deklaruar se dyshja Rama- Kokëdhima “pothuaj shkrijnë Flamurtarin”. “Te dashur miq, nje lajm i hidhur per sportin shqiptar. Dyshja Rama-Kokedhima pothuaj shkrijne Flamurtarin, njeren nga skuadrat me te mira t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.465Z

Çani-Bogdani, dyshja e sulmit kundër Zvicrës

Gazeta ShqipStadiumi do të jetë kuqezi, më i zjarrtë se në Tiranë Asgjë dhe askush nuk mund ta ndalojë një luftëtar të luftojë sidomos kur bëhet fjalë për ti dhënë fitoren vendit të tij.  Këtu bëhet fjalë për Erion Bogdanin, bomberi që vulosi rezultatin e ndeshjes Shqipëri Q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.594Z

Salihi-Kapllani, dyshja e sulmit prek rrjetën

Legjionarët Sulmuesit kuqezi bëhen protagonistë me skuadrat e tyre   Salihi ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës që në ndeshjen e tij të dytë me fanellën e skuadrës së Hapoel Akre Hamdi Salihi ka filluar të tregojë vlerat e tij në kampionatin izraelit të futbollit, duke qenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.349Z

Padia ndaj Xhukës, PD: Dyshja Meta-Rama synojnë shkrirjen e ILDKP

Dyshja Meta-Rama po sulmon institucionet e pavarura. Ky ka qenë reagimi Partisë Demokratike ndaj padisë së dorëzuar në prokurori ndaj kryeinspektores së ILDKP-së, Zana Xhuka. Në një deklaratë për mediat deputeti demokrat, Oerd Bylybashi, theksoi se qëllimi i vetëm i dyshes Meta-Rama ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.857Z

Liverpul dyshja e frikshme e sulmit Keroll-Suarez

E kane shtyre transferimin e Fernando Torresit deri ne castet e fundit per shkak se nuk kishin siguruar sherbimet e nje tjeter sulmuesi me peshe. Por Xhon Henri e ka gjetur zevendesuesin e spanjollit. Ai eshte talenti deri dje i pashitshem i Njukasellit Endi Keroll. Ylli me i fundit i futbollit angl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.275Z

Dyshja Mesi-Alvesh shtyn Barçën drejt çerekfinaleve

PSG shpërbën lehtësisht Bajer Leverkusenin në transfertë Barcelona ka arritur të marrë një fitore shumë të rëndësishme 2-0 në transfertë përballë Mançester Sitit, duke iu afruar kalimit në çerekfinalet e Ligës së Kampioneve. Katalanasit kanë bërë një lojë cinike, duke përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.523Z

A është kjo dyshja e skandalit seksualo-diplomatik?

Portali dokaz.mk ka zbuluar dyshen e përfshirë në skandalin diplomatik. Sasho dhe Blerta janë dyshja e përfshirë në skandalin e lartpërmendur, njofton dokazi.mk duke u bazuar në burimet e saja brenda MPJ.  AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "4

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama