Rezultate te kerkimit per termin: +Dyshohet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.036Z

Biba, dyshohet për tre vrasje

02/06/2005  Krimet e Rënda, lënë në burg pa afat të ekstraduarin nga Italia TIRANË – Ka ngritur supet para Gjykatës së Krimeve të Rënda. Nuk e dinte se ndaj tij po kjo gjykatë kishte marrë në mungesë masën e arrest me burg pa afat një vit më parë. Kështu, në vitin 200

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.375Z

Jamir Hyka dyshohet me A/H1N1

Jamir Hyka futbollist i kombëtares shqiptare dyshohet se është prekur nga gripi i derrave. Lajmi është dhënë nga gazeta gjermane "Die welt". Sipas kësaj gazete, futbollisti shqiptarë dhe tre futbollistë të tjerë të ekipit të Maizit dyshohet se janë prekur nga virusi H1N1.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.753Z

Vrasja e shqiptarit, dyshohet klani mafioz

ROME- Policia italiane identifikon emigrantin shqiptar i cili u ekzekutua mbreme prane salles se lojrave "Freedom", ne San Marcelino, nje province pak kilometra larg Aversas. Viktima eshte Ramiz Doda, 25 vjec nga Dibra, ndersa dyshohet se vrasja mund te kete pasur motiv larje hesapesh. Hetuesit dek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.082Z

Gjendet i vdekur 22-vjecari dyshohet vrasje

Tirane 18 tetor NOA - Nje 22-vjecar eshte gjetur i vdekur diten e sotme ne aksin rrugor Tirane-Elbasan. Trupi pajete i te riut eshte gjetur ne ane te rruges kryesore nga disa kalimtare. Nderkohe pas njoftimit te policise eshte bere i mundur dhe identifikimi i tij. Nga informacionet paraprake

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.955Z

Pranga 21-vjecarit, dyshohet per vrasje

Vlore- Nje 21-vjecar eshte arrestuar dje pasi dyshohet si autor i nje vrasjeje te ndodhur dy jave me pare ne qytetin bregdetar. Uniformat blu ne bashkepunim me Prokurorine e Rrethit Gjyqesor Vlore kane bere te mundur dje arrestimin e Mbarsian Hysaj, lindur e banues ne Vlore, i denuar me pare per ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.609Z

Tritol bar-restorantit, dyshohet konkurrenca

LEZHE- Konkurrenca dyshohet te jete bere shkak per nje atentat me tritol ndaj lokalit te nje biznesmeni buze rruges kombetare Lezhe-Tirane. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 02:30 te mengjesit te djeshem, ne afersi te fshatit Rile te Lezhes dhe per fat te mire, nuk ka pasur te demtuar ne njerez, por vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.269Z

Sekuestrohen 840 kg kafe, dyshohet për kontrabandë

Policia e Kukësit  sekuestron  840 kilogramë kafe e ndarë në 14 thasë me nga 60 kilogramë secili, bënë të ditur burime zyrtare të Policisë. Sasia e kafesë u bllokua në afërsi të tunelit të Kalimashit në Rrugën e Kombit, ndërsa po transportohej drejt Tiranës . Pas një kont

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama