Rezultate te kerkimit per termin: +Dyt

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.776Z

Rasti i dyt

• PUKE - Konstatohet rasti i dyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.700Z

Vdes metalurgu i dyt

• Vdes metalurgu i dyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.796Z

Sculp'Edu nisi edicionin e dytë

Festivali ndërkombëtar i skuplturës Sculp Fest ka filluar edicionin e ri. Në Hamamin e Gazi Mehmed Pashës në Prizren të mërkurën mbrëma është hapur edicioni i dytë i Sculp'Edu.Në ceremoninë zyrtare kanë qenë t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.815Z

Rita gati për albumin e dytë

Rita Ora është në përgatitje të albumit të dytë i cili pritet të publikohet së shpejti. Ashtu siç Rita bënë vazhdimisht, ajo ka mbledhur shoqërinë e saj për të festuar për pëgatitjen e albumit të dyt&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.856Z

INSTAT: Tremujori i dytë, rënie 0,61%

TIRANE- Kreu i Institutit te Statistikave ka bere me dije sot se sipas treguesit të Vlerës së Shtuar Bruto (V.SH.B) ekonomia në tremujorin e dytë të vitit 2014 vlerësohet me rënie prej 0,61 % kundrejt tremujorit të dytë të vitit 2013. “Kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.448Z

Mourinho: Sukses edhe vendi i dytë!

Jose Mourinho ka larguar skuadrën nga presioni per titull pas startit të Premierligës. Mourinho ka thënë se pozita e dytë do të jetë sukses për ta nëse e arrijnë. "Janë katër ose pesë skuadra që ndjekin titullin. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.920Z

Serbi, vdes 63vjecarja, viktimae dytë e AH1N1

BEOGRAD-Ministria serbe e Shëndetësisë konfirmon viktimën e dytë të virusit A (H1N1). Rasti është njoftuar mbrëmë nga Epidemiologu dhe anëtari i i ekipit të ekspertëve për sëmundjet ngjitëse të kësaj ministrie,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama