Rezultate te kerkimit per termin: +Edhe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.608Z

EDHE-EDHE

Kohët e fundit, në të ashtuquajturin Ballkan Perëndimor zhvillohen paralelisht tre ngjarje paradigmatike: rënia e qeverisë serbe, kriza në marrëdhëniet ndërmjet Maqedonisë dhe Greqisë lidhur me emrin dhe fatkeqësia në fshatin Gërdec, afër Vorës. Them paradigmatike ngaqë në vete ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.870Z

Edhe Picasso, edhe kampion!

Vorbulla e zhurmshme e ndeshjeve të futbollit të këtyre ditëve, ku përplasja “kozmike” qëlloi të jetë ajo midis Barçës e Realit, nuk mund të mos na përfshinte edhe ne, një grup miqsh të sapodalë prej mjediseve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.377Z

Edhe regjim, edhe qesharak!

Nga Mero Baze Në shumë vende të botës ku demokracia ka humbur standartet e saj, si në Shqipëri, regjimet mbijetojnë nga diktatorë që i japin fund vlerave të demokracisë, por që mbijetojnë me oferta të tjera për shoqërinë, të cilat justifikojnë mungesën e demokraci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.086Z

Edhe akullore, edhe çokollatë

Flamur Vezaj TIRANË- Ndryshe nga deputetët e tjerë të parlamentit tonë, që drejtimin e Organizatave jofitimprurëse (OJF-ve) të tyre para mandatit e kanë lënë fare ose ia kanë besuar drejtuesve kukull për të qëndruar në hije, Enkelejd Alibeaj po vijon publikisht dhe me sukses drejtimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.368Z

Edhe mir, edhe keq

Misioni i Fondit Monetar Ndrkombtar gjat vizits vlersuese nga 23 deri m 30 tetor n Prishtin, nuk sht ndar shum i knaqur me prparimin q kaKosova n fushn e ekonomis deri m tani. N raportin final t ktij misioni, t cilin e ka siguruar Expressi, Qeveria e Kosovs sht kritikuar pr rritje t shpenzimeve buxh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.378Z

Edhe vipa edhe kusherinj ?

Kush eshte kusherira e Angelina Jolie-se? Cfare lidhje ka Barack Obama me Brad Pitt-in? Po Ben Affleck me Matt Demon-in? Ja disa vipa me lidhje gjaku edhe pse te larget. /Indeksonline/  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.380Z

Edhe akuza, edhe premtime

Kandidatët për kryetar të Ferizajt, në ditën e dytë të kampanjës elektorale, kanë folur për ofertat e tyre për zhvillimin e kësaj komune. Por LDK’ja dhe PDK’ja shkëmbyen akuza kundër njëra-tjetrës për shfrytëzim të nxënësve të shkollave për qëllime të kampanjës. E

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama