Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rams

Total: 314
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.853Z

Meta: Ftesa e Rams demagogji

Menjher pas thirrjes s kryetarit t PS-s Edi Rama pr nj bashkim t ri politik, ka reaguar ashpr kryetari i LSI-s, Ilir Meta. N nj deklarat pr shtyp, Meta u shpreh se kurrsesi nuk mund t pranonte nj ofert t till fallso nga lideri i PS-s, i cili tradhtoi koalicionin e majt. Nuk mund t jemi n nj koalicio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.331Z

Lakuriqsia e Rams dhe imituesit e perndimit

E par nga shum aspekte kjo fushat zgjedhore nxorri n pah shum risi, pozitive apo negative qofishin ato. Vlersimi i takon do kujt q e ka ndjekur ecurin e fushats. Por sigurisht q m e reja ishte publikimi i fotove nudo t kryetarit t Partis Socialiste Edi Rama. Ishin shenj e nj degradimi apo tregonin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.336Z

Dshtimi dhe fitorja e Rams!

Situata n rradht e opozits, akuzat dhe kundr akuzat e ditve t fundit n kt kamp, duket se nuk kan ndonj ndryshim me prplasjet Pozit Opozit q shoqrojn zgjedhjet vendore apo parlamentare n prgjithsi. Lideri socialist Edi Rama, me qllimin e mir pr t sjell dika t re n kt parti, hodhi iden e parimit Nj an

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.787Z

PD: Edi Rama lidhje me krimin e organizuar

Pas arrestimit dje t Skerdian Bajramit, njrit nga eksponentt e bands kriminale t Zani aushit, Partia Demokratike rishtas akuzon kreun e Partis Socialiste, Edi Rama pr lidhjet e tij mafioze me bandat kriminale, kur i arrestuari m i fundit sht sipas demokratve bashkpuntori kryesor n prpjekjet e Rams p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.041Z

Paditë, Edi Rama kërkon burgosjen e qeverisë

Rama, 9 padi kundër ministrave dhe deputetëve të PD-së Pasi sht bindur se betejn me kutit e ka t humbur, kryesocialisti dhe kryebashkiaku i Tirans, Edi Rama, nis nj betej t re me mazhorancn qeverisse. Ngjan me lajthitjen e radhs s ktij njeriu q duket se ka humbur edhe ekuilibr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.064Z

LSI, akuza t rnda ndaj Edi Rams

Tiran (Start)-E ndrsa partit e djathta lajmrojn bashkim midis tyre, krejt e kundrta ndodh n kampin e majt ku partit po shtojn gjithnj e m shum diferencimet midis tyre. LSI ka ka denoncuar sot shprdorimin dhe abuzimin e pashembullt me pushtetin, t demonstruar n mnyr violente nga kryetari i Bashkis dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.421Z

Londër, Edi Rama nuk pritet nga asnjë laburist

Asnjë njoftim zyrtar për vizitën dyditore në Britani Nuk dihet akoma nse vizita dyditore e Edi Rams, kryetar i Partis Socialiste, n Londr ishte nj vizit private apo zyrtare. Asnj njoftim zyrtar nuk ka pasur nga zyra e shtypit n kt parti pr takimet dhe axhendn e lvizjeve t tij n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama