Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Ram

Total: 8119
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.966Z

Sulmohen bilbordat me Edi Ramën

Edi Rama pritet që për pak çaste të dalë dhe tiu flasë shqiptarëve në Luginë të Preshevës. Por, një incident ka ndodhur para ardhjes së kryeministrit të Shqipërisë në Preshevë.AdPlatformZone = {id: "549fcab8

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.779Z

Gazeta turke për Edi Ramën: Mysafiri 2 metrosh

TIRANË-Mysafir dhe mbi 2 metra i gjatë. Kështu e ka cilësuar Edi Ramën gazeta ‘Sabah” gjatë një artikulli ku përcillen detaje nga takimi që kreu i opozitës shqiptare pati me Erdogan. Ky titull pikant nuk i ka shpëtuar as Edi Ramë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.200Z

Padi Kadriovskit Edi Rama takon Ina Ramën

TIRANE-Kreu i Partisë Socialiste Edi Rama ka zhvilluar sot një takim në Prokurorinë e Përgjithshme me kryeprokuroren e përgjithshme Ina Rama për padinë e ngritur nga PS, ndaj të dënuarit për trafik ndërkombëtar droge, Daut Kadriovski.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.059Z

2K-ja e Edi Ramës

Çdo qeveri e re e fi llon punën me një program, në të cilin premtohet përmirësim në çdo sektor të qeverisjes. Por gjatësia e një mandate qeverisës zakonisht nuk lejon që të arrihen rezultate të prekshme nga qytetari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.409Z

PD: Me Edi Ramën, trafikantëve u ka shndritur ylli

TIRANE- Edhe Partia Demokratike në një reagim të sajin shprehet se, pikat kyçe të administratës janë bërë streha e sigurtë e personave me të shkuar kriminale, duke iu referuar rastit të Erjon Bojaxhi, që PD e cilëson si korrier

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.584Z

Basha: Bandat e Edi Ramës po godasin fermerët e duhanit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar këtë të mërkurë kryeministrin Edi Rama se, “pasi i mashtroi fermerët se do t’u rriste çmimin e duhanit ndërseu sot taksidarët e tij të krimbur në ryshfete ndaj fshatar&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.679Z

PD: Gjykata nën diktatin politik të Edi Ramës

TIRANE – Partia Demokratike denoncon atë që e cilëson si “standard të dyfishtë dhe vendim preferencial të gjykatësit Laze, për lirimin e kreut të INUK Zyhdi Dajti”. Zëdhënësja e PD-së Laura Vorpsi tha se “gjyq&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama