Rezultate te kerkimit per termin: +Edin

Total: 1361
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.197Z

Liami tregon per debatin me Edin- Thashetheme per Edin dhe Dritanin

Liami ndodhet ne oborr dhe prane tyre shkojne Franceska dhe Lorena. Liami uron te emen e Franceskes per ditelindjen dhe me pas flasin per ditelindjet e banoreve. Lorena eshte banorja e cila e ka ditelindjen me te afert dhe Franceska dhe Liami e urojne qe ajo te mos dale te shtunen qe pas nje jave te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.347Z

Thashetheme per Edin Liami Edin kam per ta lujt mendsh

Nje pjese e banoreve vazhdojne qe te bisedojne per dashurine dhe marredheniet seksuale brenda shtepise se Big Brother ndersa nje pjese tjeter bejne thashetheme. Pasi lahen ne pishine Liami Vlashi Klaudja dhe Ermira fillojne te bejne thashetheme per Edgarin. Liami fillon te tregoje per debatin qe pat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.683Z

Teatër me Edin

Nga Siobhan Geets, Wiener Zeitung Edi Rama, kryeministri i Shqipërisë, dikur ka qenë lojtar basketbolli, pastaj piktor dhe më vonë kryebashkiak i Tiranës. Socialdemokrati është më karizmatiku i shefave të qeverive në Ballkanin Perëndimor. Gazetarët europianë, të ftuar nga Komision

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.451Z

Edin Feruzoviç shkon te Shkumbini

(ALBANIA SPORT) – Edin Feruzoviç është blerja e re e Shkumbinit. Mbrojtësi 32-vjeçar boshnjak në pjesën e parë të sezonit luajti me Apoloninë e Fierit (15 ndeshje, 1 gol). Feruzoviç bëhet lojtari i tretë i huaj te peqinasit pas boshnjakut Ahmed Mujdragiç dhe maqedonasit Sasho Gjoresk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.479Z

Thashetheme për Edin

21/03/10 13:20 Domenika diskuton me Oltën për bisedën që pati një natë më parë me Bertinën. Ajo tregon se biseduan shumë por nuk është e sigurt nëse ajo ishte e sinqertë apo po sillej ashtu vetëm nga frika e nominimit. Domi tregon se i kishte thënë se ngaqë ishin vetëm kat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.495Z

Edi do e tërheqë zvarrë nga flokët Edin

Nga Bledi Mane Ne nje interviste per News 24 kryetari i grupit parlamentar te PD-se Edi Paloka i nervozuar u shpreh se pas 18 qershorit do e terheqin zvarre nga floket kryeministrin socialist duke e nxjerre nga zyra. Pas ekspertizes shkencore, Parukieri Dixhital konstatoi se Edi Rama eshte qeros

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.366Z

Seldi kërkon të demaskojë Edin

25/03/10 17:35 Olta dhe Seldi diskutojnë për Eduardin dhe sjelljen e tij jo të hijshme, për faktin që ai fsheh ushqimet e përbashkëta brenda në valixhen e tij. Seldi shprehet se ai përvec se të hajë e të flejë, nuk ka ardhur për gjë tjetër, njësoj sikur të jetë me pushime.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama