Rezultate te kerkimit per termin: +Edisonit

Total: 76
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.689Z

Ana e butë e Edisonit të Big Brother

Transmetuar më 18.03.2015 - 21:04 Gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e Big Brother, Edisoni dha më shumë imazhin e një djali tradicional, të ashpër, e shpesh kokëfortë, por në fakt ne kemi zbuluar një anë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.300Z

Krimi i Edisonit si kontribut

Ka kaq kohë që në mediumet tona dhe në shtypin e përditshëm, herë pas here riciklohet debati, apo mendimdhënia për situatën kritike dhe problemet e thella deontologjike që shfaqen në tregun mediatik dhe në përditshmërinë e këtij profesioni. Rastet enumerohen, ndonëse ata janë gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.508Z

BB largon edhe Sokolin nga shtëpia

Transmetuar më 14.03.2015 - 23:42 PUBLICITET Në spektaklin e sotëm u diskutua gjatë rreth asaj që ndodhi mes Sokolit dhe Edisonit. Megjithatë Vëllai i Madh ka marrë një tjetër vendim në lidhje me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.670Z

Purgatori i një të riu shqiptar

Kur ndodhen pranë 18-vjetorit, zakonisht të rinjtë ëndërrojnë të marrin patentën dhe mezi presin të mbarojnë shkollën. Por në të njëjtën moshë, Edison Duraj ëndërron të qëndrojë në Itali. Në 19 nëntor ai do të bëhet mazhoren, një ditëlindje që përfaqëson fillimin e kla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.677Z

ëndërroja retë me ngjyra

Lundroj në një varkë dhe shkoj në zemër të oqeanit/ zhytem në një tjetër botë, ku lulet duket se janë të vërteta/ Shoh trëndafilat me gjembat e helmëta që duken sikur kërkojnë oksigjen në rërën e ftohtë/ Ndiej në lëkurë lëvizjet e peshqve të sapokapur, duke kërkuar të li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.437Z

BB, ja familja e Sokolit, gruaja dhe djali! |FOTO

Transmetuar më 13.03.2015 - 18:33 Gjatë gjashtë ditëve të para të qëndrimit në Big Brother Sokoli nuk ka reshtur së folur për djalin e tij Soar dhe bashkëshorten Arli. NOA.al sjell për herë të parë imazhet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.000Z

"Gerdeci", familjaret: Te rinise gjyqi ndaj Mediut

Familjaret e viktimave te tragjedise se Gerdecit depozitojne kallezim penal ne Prokurorine e Pergjithshme ndaj ministrit te Mjedisit, Fatmir Mediu. Kallezimi eshte firmosur nga 21 perfaqesues te familjareve, ne shenje reagimi pas pushimit te ceshtjes nga Gjykata e Larte.Familjaret kerko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama