Rezultate te kerkimit per termin: +Edit

Total: 6884
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.070Z

GABIMET E EDIT

ZAMIRA ÇAVO Sot, dy vjet e gjysmë pas zgjedhjeve të 23 qershorit, çdo qytetar mund të bëjë një bilanc mes pritshmërive të këtyre zgjedhjeve dhe realitetit faktik. Mund të bëjë një bilanc mes Edit, frymëzues të ndryshimit të madh dhe Kryeministrit aktual. Gjithsesi çdo analizë do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.472Z

Hatërmbetja e Edit

16/03/10 23:48 Olta dhe Klodi fillojnë të bisedojnë jashtë për bisedën e Klodit me Mirin. E ndërsa ata flasin jashtë vjen Ada dhe Eduardi duke bërë që biseda e tyre të ndryshojë drejtim. Ata bisedojnë për mardhënien e Edit me grupin ku ata i thonë Edit se ai i ka lënë pas d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.038Z

Edit Durham, zbulohen punime dore

“Krailica e alpeve shqiptare” e quajtën shqiptarët e asaj kohe, Edit Durham, kur shëtiti në malësinë tonë dhe krejt Ballkanin në fillim të shekullit të 20, për t’i kushtuar këtij vendi plot zakone të bukura, një pjesë të mirë të jetës së saj artistike, në vepr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.788Z

Ndjenjat e Edit për Rezartën

18/02/10 02:21 Eduardi, Domenika dhe Jetmiri po rrinë në ballkon. Ata bisedojnë për vajzën kosovare Rezartën. Edi është djali që i shprehu ndjenjat e tij të simpatisë Rezartës që në momentin e parë të futjes së saj në shtëpi. Tashmë gjatë festës ai vuri re që Rezi nuk k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.019Z

Radha e Edit

The Economist   Kryeministri tjetër i Shqipërisë do të jetë Edi Rama, lider i Partisë Socialiste. Me pothuajse të gjitha votat e numëruara, koalicioni i tij duket se do marrë 84 nga 140 vende në parlament- një fitore dërrmuese. Rezultati i jep fund tetë viteve qeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.508Z

Edit Durhami qe nuk njihni

150 vjet pas lindjes, Edit Durham, mbetet një ndër mbrojtëset e huaja më të mëdha të çështjes shqiptare. Biblioteka Kombëtare ka ftuar në këtë përvjetor një studiuese të saj, Elisabet Goeing, e cila ka qenë dhe vu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.996Z

Edit Harxhi “ikën” nga Ministria e Jashtme

Prej disa kohësh Edit Harxhi zëvendësministre e Punëve të Jashtme është larguar nga ky dikaster dhe motivi i paraqitur prej saj janë arsyet shëndetësore. Burime brenda diplomacisë shqiptare pohojnë se znj. Harxhi ka dhënë dorëheqjen nga ky post, ndërkohë që zëra të tjerë bëjnë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama