Rezultate te kerkimit per termin: +Edmond +Dokos

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.988Z

Pranga pas 11 vjetësh vrasësit të taksistit

ARRESTIMI/ Policia ka arrestuar 30-vjeçarin Edmond Xhelaj për një ngjarje të ndodhur më 5 maj 1997 BERAT- Vrau njëmbëdhjetë vjet më parë një shtetas, por në pranga u vu vetëm dje. Policia e Beratit arrestoi Edmond Xhelajn, të akuzuar për vrasjen e taksistit Rauf Doko, ngjarje e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.991Z

Prangoset 30-vjeçari, 10 vjet më parë masakroi taksistin

Zbardhet dosja e ekzekutimit të Rauf Dokos më 10 maj të vitit 1997. Prangoset Edmond Xhelaj, shpallen në kërkim dy shokët e tij BERAT – Zbardhet njëra nga dosjet e vjetra kriminale të vitit 1997 në rrethin e Beratit, ku ka rënë në pranga një 30-vjeçar në lidhje me vrasjen e një t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.434Z

Nga Lashtësia në Pavarësi

Spektakli i nesërmen në Teatrin Kombëtar të Operës dhe Baletit, ora 19:00, vjen në kuadër të 100-vjetorit të Pavarësisë, nga një kërkim nëpër faqet e Muzikës Skenike Shqiptare. Në program: pjesë nga operat Lulja e Kujtimit, Borana, Fundi i golemëve, Arbëresha dhe baletet Gjergj E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.730Z

TKOB gati per sezonin e ri

brbrTeatri i Operas dhe Baletit eshte i pari qe hap dyert per te nisur jeten artistike Per publikun e kryeqytetit me date 4 shtator vjen nje veper klasike Simfonia e pare e Veberit eshte koncerti klasik qe do te dirigjohet nga Edmond Dokos dhe do te interpretohet nga Gezim Bullcari Surpriza e ketij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.979Z

Zbulohet pas 9 vjetësh krimi, në pranga vrasësi i taksistit

Policia e Beratit ka vënë në pranga një 30-vjeçar, të akuzuar si autor të një vrasjeje të ndodhur në vitin 1997. Pas hetimeve të kryera, u arrit që të zbulohej autori i vrasjes së taksistit Rauf Doko. Në operacionin e quajtur “Vjeshta e fundit”, agjentët bënë të mundur arresti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.578Z

Operacioni “Vjeshta e fundit” për Xhelajn e Uznovës, vrau me paramendim

Autori i Lajmit: red.Një person i kërkuar për vrasje me paramendim, iu nënshtrua sot operacionit të koduar “Vjeshta e fundit”, organizuar nga ana e Drejtorisë së Policisë Berat në bashkëpunim me Prokurorin e Rrethit. Ata kanë bërë të mundur arrestimin e 30-vjeçarit Edmond Xhelaj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.177Z

Krimet e '97. Policia arreston autorin e vrasjes së taksistit

Policia zbardh autorët e vrasjes tragjike të ndodhur më 5 maj 1997, në rrugën nacionale Berat-Polican. Arrestohet 30 vjecari Edmond Xhelaj, ndërsa shpallen në kërkim dy bashkëpunëtorët e tij. Ata akuzohen për vrasjen e Rauf Dokos në atë kohë taksist. BERAT-  “Vjeshta e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama