Rezultate te kerkimit per termin: +Eduart +Ndocajn

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.462Z

Tahiri, kafe buzë detit në Sarandë me Ndocajn dhe krerët e policisë

Foto 1 nga 13 Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka patur një vizitë të papritur sot në Sarandë. Gjatë pjesmarrjes së tij në Panairin "Policia që Duam", ministri është befasuar nga surpriza që i ka bërë kolegu socialist, deputeti Eduart Ndocaj që po kalon pushimet në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.184Z

Paninja me salqiqe, reagim i ashpër nga PS e Lezhës për Ndocajn

Nëpërmjet një postimi me titull "Eduarti i Mançes" në Facebook, Ermal Pacaj, përfaqësues i Ps në Lezhë, i është përgjigjur Eduart Ndocajt, që pak më herët e kishte konsideruar atë si një strukturë ilegale dhe si një seriv që i shkonte nga aps "për një panine me salqiqe". "Nese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.497Z

Foto+Video/ Jo vetëm ndërtimi, Ramën dhe Ndocajn i bashkon edhe piktura

Pak muaj më parë, deputeti Ben Blushi do të shprehej se kolegun e tij Eduart Ndocaj e kishte sjellë në Partinë Socialiste Edi Rama, duke qenë se që të dy vinin nga fusha e dnërtimit, Rama si ish-kryebashkiak i Tiranës në kohën kur lulëzuan ndërtimet dhe Ndocaj si sipërmarrës privat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.198Z

PS e Lezhës i përgjigjet Eduart Ndocajt: Je si gomari i Sanço Pançës

Deputeti lezhjan Eduart Ndocaj sulmoi dje me një postim në FB PS-në e Lezhës duke i quajtur servilë dhe të paaftë. Ai përmendi edhe erma si ai i Ermal Pacaj për të cilin tha se i servilosej për një panine me salqiqe. Pikërisht ky i fundit i ka kthyer përgjigje po në FB duke e kraha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.769Z

Ndocaj Rama te mos kete frike nga kandidimi

0 brbr SSSAbrASS brbrI njohur ndryshe si 8216kaubojsi8217 i socialisteve Eduart Ndocaj i cili tashme ka bere publike ambicjen per te garuar per Kryetar te Partise Socialisteve e fton kreun aktual Edi Rama te mos kete frike nga perballja me tebrbr brbrPer Ndocajn vendimi per te mos patur gare eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.912Z

Ndocaj tashmë me një rival në Kuvend, ja kush është Kauboji i ri

Eduart Ndocaj u kthye në një fenomen të rrjeteve sociale dhe mediatike, pasi u paraqit me kapele Kauboji në Parlamentin shqiptar, pak para se të bënte betimin e tij si deputet, disa muaj më parë. Të gjithë shkruan dhe u morën me kapelen e deputetit të qarkut të Lezhës, aq sa për një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.963Z

Lezhë, emigranti ndërton rrugën e Lalmit, nxjerr fshatin nga izolimi

Lezhë – Mbi 100 banorë të fshatit Lalm Lukaj të Lezhës kanë dalë nga izolimi që kishin prej dekadash nga mungesa e rrugës. Atë çfarë nuk ka mundur ta bëjë shteti, tashmë po e ndërton humanizimi i njerëzve të thjeshtë, të cilët e duan zonën e tyre. Falë kontributit të nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama