Rezultate te kerkimit per termin: +Edurim +Teqja

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.104Z

PD Ne kerkim per vdekjen e Arditit kryetari i Rames ne Peqin mes qytetareve

Transmetuar me 15102016 - 1152 Tirane 15 tetor 2016 NOAal - Kryetari i Partise Socialiste ne Peqin Edurim Teqja i cili eshte shpallur ne kerkim ne lidhje me vdekjen e 17-vjecarit Ardit Gjoklaj ne landfillin e Sharres eshte shfaqur i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.084Z

Berisha: Ja si mbrohet me urdhër të Ramës presidenti i kompanisë ku vdiq Arditi!

Sali Berisha shkruan sot se "Qytetari dixhital" i ka denoncuar, atë që Berisha e konsideron si "Mbrojtjen qe i behet me urdher te Edvinit, Edurim Teqes, kryetarit ne kerkim te PS dhe president i ndermarrjes se perbashket me Veliajn ne kompanine qe vrau dhe groposi per te fshehur vrasjen ne plehra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.102Z

PD: I kërkuari për vdekjen e Arditit, shëtit i lirë me qeveritarë

Partia Demokratike ka publikuar një video ku shfaqet Edurim teqja, i cili është shpallur në kërkim nga policia për vdekjen e Ardit Gjoklajt në landfillin e Sharrës. Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, në një deklaratë për mediat, ka theksuar Teqja, si i kërkuari kryesor për vdekjen e 17

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.280Z

Heshtja e turpshme e Erion Veliajt për vrasjen në landfillin e Sharrës

Denoncimi i Genc Pollos: "Pronari i landfillit të Sharrës i dëbuar nga Italia, i shpërblyer e i graduar në Shqipëri, nga PS-ja dhe nga bashkia e Tiranës" Edurim Teqja, administratori i kompanisë 3 R, e thënë ndryshe, "pronari" i kandilit të Sharrës, rezulton një person problematik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.505Z

Roja i landfillit Arditi kishte nje muaj qe punonte ne Sharre

Tirane 14 gusht 2016 NOAal - E gjithe administrata e kompanise private qe perpunon plehrat ne landfillin e Sharres duket se eshte vene ne levizje per te mohuar faktin se Ardit Gjoklaj i vrare me 7 gusht ishte i punesuar aty Kater personat e arrestuar pas ngjarjes se rende thane qe ne kontaktin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.486Z

Apeli liroi nga burgu përgjegjësin e punëtoreve në landifilldin e Sharrës

Gjykata e Apelit liron nga burgu Besnik Brahjan, përgjegjësin e punëtorëve të kompanisë "3R" brenda landfillit të Sharrës, ku u gjet i vdekur punëtori 17 vjeçar Ardit Gjoklaj. Tre gjyqtarët, Gramoz Levanaj, Metush Saraçi dhe relatorja e çështjes Zeqine Sollaku vendosen ndryshimin e ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.291Z

Dëshmia e vajzës 18-vjeçare: Arditi punoi me mua deri në 3:30 natën që vranë

Një vajzë me iniciale Z.B., rreth 18 vjeçe, ka dëshmuar për prokurorinë se natën e krimit ka punuar brenda landfillit bashkë me Ardit Gjoklajn deri në orën 3:30 të natës. Kjo duket se është dëshmitarja e parë që hedh poshtë  thëniet e 4 përgjegjësve dhe punonjësve të arrestua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama