Rezultate te kerkimit per termin: +Edvinin

Total: 393
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.014Z

Berisha: Nga Brukseli, kushte dhe mosbesim për Edvinin, mjerisht dhe për integrimin

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi vizitën e kryeministrit Edi Rama në Bruksel. Sipas Berishës, kjo vizitë e Ramës nuk ka sjellë asgjë pozitive, "përkundrazi kushte dhe mosbesim ndaj qeverisë".Në një postim në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Facebook”, Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.309Z

Ilir Meta bashkon falangat me Edvinin, sipas parimit “gjithçka për të marrë pushtet”

Demagogjia ka zgjatur pak dhe kreu i LSI-së Ilir Meta nuk e ka të vështirë të shpallë koalicionin e nekropolitikës me Edvinin, mjaft që secili të mbajë nga një kothere pushteti. Shuhet propaganda për korrupsion e monopole, përballë nevojës për të shtrënguar radhët e për të shkat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.599Z

Rikthehet rreziku i bojkotit. Edvinin nuk e shpëtojnë as sms-të mashtruese

Dëshpërimi po e çon Edvinin në fazën e një mashtruesi të pashpresë, i cili përhap rrena si grua e keqe, lidhur me ndryshimet që mund t’i ndodhkan listës së kandidatëve demokratë. Kryesocialisti me listë gramafonash dhe xhaketash të vjetra po kombinon mashtrimet me sulmet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.670Z

Kronika/Një udhëtim mes motiveve që shtyjnë Edvinin të qendrojë peng i 21 miliarderëve që ka sjellë në parlament

S’ka më dyshime se bojkoti parlamentar i Partisë Socialiste, lidhet me interesa të ngushta personale e klanore. Kjo konfirmohet nga burime brenda së majtës, kryesisht nga kundërshtarët e Edvinit, të cilët e denoncojnë këtë dekompozim politik të PS-së dhe njëherësh kërkojnë in

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.242Z

Imazhet nudo të Edi Ramës shkaktojnë refuzime masive në vakinë e 8 marsit me gratë socialiste

Gratë socialiste që kanë marrë pjesë në një drekë ylberiste me rastin e 8 marsit kanë bërë çmos që të mos dalin në foto me simbolin e lakuriqësisë në politikën shqiptare, duke u justifikuar se ato mbeteshin socialiste, edhe pa u regjistruar në celuloid me EdvininNuk ka qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.018Z

Reagimi i Berishes per viziten ne Bruksel

“Nga Brukseli kushte dhe mosbesim per Edvinin, mjerisht dhe per integrimin.”. Keshtu e nis nje postim te tij ne Facebook ish kryeministri Sali Berisha, I cili ka reaguar per viziten e Edi Rames ne Bruksel. Berisha shkruan : “Presidenti Van Rompuy dhe Presidenti Barroso u shprehen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.994Z

Berisha: Rama bllokon dialogun, duke vendosur kushte

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas deklaratave të kreut të Kuvendit Ilir Meta për qeverinë e besimit si të vetmen zgjidhje për krizën. Me anë të një postimi në Facebok, ai i ka bërë thirrje kryeministrit Rama ti përgjigjet thirrjeve të opozitës por edhe të aleatit në qeve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama