Rezultate te kerkimit per termin: +Ekipet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.665Z

Ekipet i dorezohen Barcelones

Trajneri i Real Madridit Jose Mourinho ka thene se ekipet tjera ne Spanje ia lehtesojne punen rivalit te tij kryesor Barcelones duke mos aktivizuar formacionin e tyre me te mire ne perballje me gjigantin katalan. Mourinho iu referua ekipit te trajnerit te Sporting Gijonit Manuel Preciado i cili la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.659Z

Fifa ndeshkon ekipet e Madridit

0 brbr SSSAbrASS brbrFIFA ndeshkoi ekipet e Madridit per parregullsi ne transferimet e lojtareve te mitur Reali dhe Atletiko jane ndeshkuar njelloj si Barcelonabrbr brbrSkuadrat e Madridit nk do te kene mundesi te perforcohen ne merkaton e veres 2016 dhe ate te dimrit 2017brbr brbrKlubet madrilene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.383Z

Eliminatoret,fitojne ekipet pretendente

Ne ndeshjet e eliminatore te luajtura fitojne ekipet pretendente.Franca mund 1-0 Lituanine nderkohe qe Spanja fiton ndaj Turqise me po te njejtin rezultat.Fiton Argjentina ndersa Brazili barazon 1-1 ndaj Ekuadorit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.346Z

OJQ: Izraeli ka sulmuar ekipet mjekesore

Ushtria izraelite, pervec Hamasit, ka sulmuar edhe ekipet mjekesore qe ishin vendosur ne Gaza per t'u ardhur ne ndihme te plagosurve. Lajmin e kane bere te ditur disa OJQ-te izraelite. "Deshmitaret treguan se ushtaret izraelite sulmuan ekipet mjekesore qe ishin nisur per te shpetuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.414Z

Ekipet tona, ne vendnumero

Futbolli shqiptar eshte prekur shpesh nga debatet e dyshimta te trukimit te ndeshjeve evropiane. Megjithate, pavaresisht medieve te huaja qe kane shenjestruar se shumti futbollin tone, ekipet me te cilat jane ndeshur skuadrat shqiptare kane hedhur poshte mundesite e manipulimeve. Keshtu, me rastet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.152Z

Ekipet "mbyllin" stervitjen per kombetaren

Interesi i tifozerise shqiptare, si gjithmone sa here luan ekipi yne kombetar, edhe ndaj Maltes ishte i larte. Para ndeshjes, ne kryeqytet vemendja ishte perqendruar ne ndeshjen e kombetares. Ekipet e futbollit e mbyllen me shpejt stervitjen, per te qene gati para ekranit ne darke, kur u pasqyrua "l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.049Z

FederBet lëshon bombën: Ekipet Shqiptare trukojnë ndeshje

Kompania e specializuar kundër trukimeve “FederBet”, i ka dërguar një raport të hollësishëm Parlamentit Europian me një listë të gjatë të ndeshjeve të dyshuara si të manimpuluara, ku bëjnë pjesë e disa takime të kampionatit shqiptar por edhe ndeshjet e zhvilluara në Eur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama