Rezultate te kerkimit per termin: +Ekipi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.689Z

Kombëtarja, ekipi A - ekipi B 3-0

Trajneri Kuzhe e ka marrë seriozisht grumbullimin në Turqi. Ditën e hënë u zhvilluan dy seanca, paradite dhe pasdite. Në seancën e pasdites pas nxemjens së zakonshme dhe ushtrimeve në kuadrat (për rreth 15 minuta) u zhvillua dhe një ndeshje kontrolli, ku grupi i futbollistëve u nda në d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.986Z

Ekipi starton përgatitjet

STËRVITJA Ditën e djeshme nën drejtimin e Xhani De Biazit dhe stafit të tij ekipi kuqezi ka kryer stërvitjen e parë në prag të ndeshjes me Armeninë. Lojtarët kanë qenë të ndarë në dy grupe. Ata që ishin aktivizuar me skuadrat e tyre kanë kryer vetëm stërvitje shkrydhëse, ndërsa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.645Z

Ekipi ‘monoton’

Deri në vitin 2001, Greqia kishte bërë vetëm dy paraqitje në gara ndërkombëtare. E para ishte në Kampionatin evropian 1980 dhe e dyta në Kampionatin botëror 1994. Më pas ndodhi e papritura. Otto Rehhagel mori drejtimin e Greqisë, transformoi stilin e ekipit, qëndrimin dhe mentalitetin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.640Z

Ekipi amerikan synon kupen boterore

Ekipi amerikan i futbollit per femra terhoqi vemendjen e mbare vendit ne vitin 1999 kur fitoi per here te trete Kupen e Botes ne futboll per femra perpara 90 mije admiruesve ne stadiumin Rose Bowl te Kalifornise. Por ne boteroret qe vijuan si me 2003 ashtu edhe ne 2007 amerikanet perfunduan ne vendi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.852Z

Niset ekipi olimpik shqiptar

Në mesditë ekipi olimpik shqiptar është nisur për në Londër, ku do të përpiqen sërish të ngrenë sa më lartë flamurin shqiptar. Pas një grumbullimi 1 javor, ekipi olimpik është nisur nga një prej hote

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.347Z

Ekipi i Duros synon frenat e kampionatit

Apoel Nikiosa, ekipi i Altin Haxhit eshte rikthyer te fitorja, duke marre kryesimin ne kampionati qipriot, ku rivalizon me Anorthosis Famagusta, qe nje dite me pare fitoi dhe u ngjit perkohesisht ne krye. Apoeli fitoi dje 2-0 jashte fushes se tij, ne Dosa. Nderkohe sot do te luaje Omonia e mesfushor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.675Z

UEFA Shqiperia ekipi i javes

0 brbr brbrTriumfi i Shqiperise qe ne nisje te kualifikueseve te Euro 2016 eshte nje shenje qe ekipi po m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama