Rezultate te kerkimit per termin: +Ekrem +Spahia

Total: 520
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.413Z

Surprizon Kukësi: Ekrem Spahia Drejtor Sportiv

Nga Arbi Fortuzi Ekrem Spahia, është emëruar gjatë ditës së hënë, në zyrën e drejtorit të përgjithshëm të klubit të Kukësit. Një lajm mjaft pozitiv për ambientin verilindor, që në këtë mënyrë në organet drejtuese do të ketë një person që njeh mjaft mirë jo vetëm çë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.412Z

Trafiku i armëve, Ekrem Spahia: SHIU është vlerësuar ndërkombëtarisht

Share Ministria e Mbrojtjes nuk ka pranuar të komentojë dorëheqjen e kreut të Shërbimit Informativ të Ushtrisë, Ylli Zyla, ardhur si pasoje e akuzave ndaj tij dhe familjareve për përfshirje në trafik armësh, raporton Vizion Plus. Pavarësisht këmbënguljes se gazetareve për një reagi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.401Z

Nuk do ta besoni ku ka përfunduar Ekrem Spahia!

E mbani mend Ekrem Spahian? Ish-kryetari i Legalitetit, pasi dështoi të rimerrte drejtimin e partisë, tani ka vendosur të merret me një tjetër profesion. Ai është emëruar si drejtor i përgjithshëm i klubit të futbollit të Kukësit. Zakonisht në Shqipëri ka ndodhur e kundërta, pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.057Z

Ekrem Spahia: Duhet zhdukur informaliteti ne sport

MTKRS i kunderpergjigjet serish akuzave te fundit, ne lidhje me problemet qe shoqerojne sportin ne vendin tone. Per sa i perket konfliktit te fundit, ne KOKSH dhe debatet qe kane shoqeruar keto dite sportin ne vend, reagon direkt zevendesministri i Turizmit Kultures Rinise dhe Sportive, Ekrem Spahia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.857Z

Ekrem Spahia: Të rikthehet dënimi me vdekje në Shqipëri

Partia Lëvizja e Legalitet kërkon rikthimin e dënimit me vdekje. Në një konferencë për shtyp kreu i kësaj partie Ekrem Spahia, deklaroi se duke marrë parasysh krimet e shumta, si dhe vrasjen e kryekomisarit të Shijakut, Adem Tahiri, është e domosdoshme që në vendin tonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.846Z

Ekrem Spahia: Të rikthehet monarkia. Berisha e ka lënë të hapur mundësinë për referendum

Share Kryetari i PLL, Ekrem Spahia, në një intervistë për GSH, thotë se zgjidhja për të shmangur këto situata të vështira sa herë bëhet fjalë për zgjedhjen e presidentit është rikthimi i monarkisë. Rikthimi i monarkisë është zgjidhja që u jep fund situatave të tilla sa herë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.416Z

Ekrem Spahia, emërohet drejtori i ri i klubit

Kukësi Ish-zëvendësministri i Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, Ekrem Spahia, është emëruar drejtor i përgjithshëm i klubit të Kukësit, ndërsa ndoqi që dje stërvitjen e ekipit verilindor. “Sigurisht që investimet e presidentit Gjici janë për ta institucionalizuar gjithë veprimt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama