Rezultate te kerkimit per termin: +Elbasan

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.170Z

Elbasan, shirat shkaktojne erozion

Moti i keq i shoqeruar me ere dhe stuhi shiu ka shkaktuar probleme edhe ne prefekturen e Elbasanit. Permbytjet kane shkaktuar deme ne disa njesi tregtare dhe ne katet e poshtme ne bodrumet e pallateve. Reparti i zjarrfikseve eshte vene ne gatishmeri dhe ka dhene ndihmen e nevojshme per cdo rast. Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.999Z

Elbasan, k

• ELBASAN

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.446Z

Elbasan, arrestohen dy shpërndarës marijuane

Specialistët kundër Narkotikëve, në Drejtorinë e Policisë Qarkut Elbasan, në bashkëpunim me efektivat e Komisariatit të Policisë Elbasan, finalizuan Operacionin e koduar "GURASI". Si rezultat i kontrollit të ushtruar, në automjetin e drejtuar nga shtetasi Andrea Çapja, në aksin rrugor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.017Z

Meta takime në Elbasan

Elbasan-Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta është ndalur sot në Elbasan, ku ka theksuar se LSI-ja është alternativa e mirëqenies, alternativa e të majtës së vërtetë progresiste. Duke u ndalur te zgjedhjet e ardhshme parlamentare, Meta theksoi se LSI synon që të jetë f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.134Z

Autostrada Tirane-Elbasan

Avantazhet e një prej projekteve më të rëndësishme infrastrukturore: Autostrada Tiranë-Elbasan, pritet të jenë të shumta. Sipas ekspertëve, kjo rrugë do të kthejë qytetin e Elbasanit në një zonë shumë të zhvill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.039Z

Bllokohet rruga Elbasan-Gramsh

Bllokohet rruga Elbasan-Gramsh E enjte 04 Prill 2013 1138 Bllokohet rruga Elbasan-GramshPrurjet e shumta te lumit Devoll dhe per pasoje dalja nga shtrati e Liqenit te Banjes kane shkaktuar serish bllokim te rruges kombetare Elbasan-Gramsh Lartesia e ujit ne uren e Shushices ka arritur mbi nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.172Z

Elbasan masa per ndeshjen

brbrParkimi i mjeteve pergjate bulevardit kryesor 8220Aqif Pasha8221 ne Elbasan do te ndalohet diten e shtune Kjo eshte nje nga masat qe ka marre drejtoria e policise ne Elbasan per mbarevajtjen e ndeshjes mes kombetares sone dhe perfaqesueses se Danimarkes Drejtori i policise se Elbasanit ka deklar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama