Rezultate te kerkimit per termin: +Elfsborg

Total: 89
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.946Z

Bajrami rikthehet në Elfsborg?

Emir Bajrami mund të rikthehet në Elfsborg, aty ku bëri emër. Futbollisti kosovar është në pronësi të Twentes, por është huazuar për një sezon në ekipin francez Monaco. Mirëpo, mediat suedeze shkruajnë se përfaqësuesi suedez nga sezoni i ardhshëm mund të rikthehet në kampionatin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.879Z

Trukim në Champions League, Elfsborg-Daugava 7-1

Ndeshja kualifikuese për Ligën e Kampionëve ndërmjet kampionit të Suedisë dhe Letonisë është duke u hetuar. Dyshimet e vërtetësisë së ndeshjes ndërmjet kampionit të Suedisë, Elfsborg dhe atij të Letonisë, Dauga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.254Z

Mund të fitojmë gjithçka

Emir Bajrami synon që me klubin e tij aktual, Elfsborg, këtë vit të shpallet kampion i Suedisë. Në dy sezonet e fundit, ky klub dështoi të bëhej kampion në momentet e fundit, pasi që në fund ngeli prapa kryesuesit vetëm 2-3 pikë. Elfsborg ishte shpallur kampion i Suedisë për herë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.629Z

Bajrami, afër Twentes

E ardhmja e futbollistit kosovar, Emir Bajrami mund të jetë në kampionatin holandez, përkatësisht tek ekipi Twente. Sipas mediave suedeze, udhëheqësit e klubit holandez dhe të Elfsborg, ku luan aktualisht Bajrami, kanë pasur një takim të premten mbrëma dhe kanë diskutuar rreth transferi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.571Z

Memelli kontratë me Gais, gol për suedezët në debutim

Nga Dash Frashëri ASA (Albanian Sport Agency) - Klub i ri, kontratë joshëse dhe gol qysh në prezantimin e parë. Ky është Migen Memelli, që tashmë nuk bën më pjesë e SK Bran Bergen por e Gais. 320.000 euro : kaq kushtoi transferta e sulmuesit Migen Memelli nga norvegjezët Bran Bergen t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.447Z

Talenti Arbër Zeneli, kalon te Heerenveen në Holandë (Video)

Skuadra e njohur holandeze, Heerenveen, ka arritur marrëveshje me skuadrën suedeze, Elfsborg, për transferimin e talentit kosovar, 20 vjeçarit Arbër Zeneli. Mediat në Holandë raportojnë se Heerenveen do t’i paguajë Elfsborg 2 milionë euro, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.227Z

Sportingu interesohet për mesfushorin Emir Bajrami

Sportingu i Lisbonës ka shfaqur interes për mesfushorin e Elfsborgut, Emir Bajrami. Këtë e ka konfirmuar menaxheri i futbollistit, ndërsa vetë kosovari shprehet i gatshëm për të vazhduar karrierën në Portugali. Mediat suedeze kanë theksuar se gjigandët luzitanë kanë provuar edhe gjat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama