Rezultate te kerkimit per termin: +Elfsborgut

Total: 21
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.206Z

Avdic lavdëron Bajramin

Denni Avdic dhe Emir Bajrami janë dy talentët më të mëdhenj të Elfsborgut, aktualisht. Futbollisti suedez e ka lavdëruar bashkëlojtarin e tij nga Kosova, me të cilin ka raporte mjaft të mira, si në fushë, ashtu edhe jashtë saj. “Ai i ka marrë gjithë ato që i meritonte. Ai ishte mja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.055Z

Llapashtica hapave të Bajramit

Pas transferimit nga Elfsborgu te kampioni holandez, Twente, ylli kosovar Emir Bajrami ka lënë pasardhësin e tij, te klubi suedez. Fjala është për Egzon Llapashticën, i cili aktualisht është pjesë e ekipit junior të Elfsborgut. Mirëpo, klubi nga elita e futbollit suedez mund të mbete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.407Z

Juve-Quagliarella, arrihet marrëveshja

Pas dështimit në blerjen e Di Natales, Juventus duket se ka arritur një marrëveshje me Napolin për të patur shërbimet e sulmuesit Quagliarella. Marrëveshja duket se është arritur për shifrën e 4.5 milionë eurove në formë huazimi me të drejtë blerjeje të fiksuar në shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.648Z

Njeriu i duhur

Selektori i ri i Suedisë, Enrik Hamren, të hënën ka grumbulluar 23 futbollistë nga kampionati suedez, në mesin e tyre edhe mesfushorin kosovar të Elfsborgut, Emir Bajrami. Gjatë këtij grumbullimi, Suedia do t’i zhvillojë dy ndeshje miqësore kundër Omanit dhe Sirisë derisa Hamren do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.312Z

Lazio, Ledesma, De Silvestri dhe Pandev jashte Europes

Lazio vazhdon te ndjeke linjen e ashper me 3 lojtaret plangprishes, Ledesma, De Silvestri dhe Pandev, te cilet kerkojne largimin nga bardhekaltrit. Ashtu si ne finalen e Superkupes se Italise edhe ne Europa League 3 emrat e siperpermendur nuk do marrin pjese. Grushti i hekurt i presidenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.227Z

Sportingu interesohet për mesfushorin Emir Bajrami

Sportingu i Lisbonës ka shfaqur interes për mesfushorin e Elfsborgut, Emir Bajrami. Këtë e ka konfirmuar menaxheri i futbollistit, ndërsa vetë kosovari shprehet i gatshëm për të vazhduar karrierën në Portugali. Mediat suedeze kanë theksuar se gjigandët luzitanë kanë provuar edhe gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.015Z

Sportingu interesohet per Emir Bajramin

Sportingu i Lisbones ka shfaqur interes per mesfushorin e Elfsborgut, Emir Bajrami. Kete e ka konfirmuar menaxheri i futbollistit, ndersa vete kosovari shprehet i gatshem per te vazhduar karrieren ne Portugali. Mediat suedeze kane theksuar se gjigandet luzitane kane provuar edhe gjate ve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama