Rezultate te kerkimit per termin: +Elita

Total: 2592
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.658Z

Kthehen Elita

Elita 5, pas disa viteve pauzë dhe mos krijime të reja do të bëjnë një këngë të re, të cilës pritet që t’ja realizojnë edhe spotin. Kënga e tyre quhet, “Nuk jam diktator”. Nga Express më 03 tetor 2011 në ora 15:04 Rok grupi veteran nga Maqedonia, të cilët gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.437Z

Elita amp Tradita

Viti i Ri per mua personalisht perceptohet si i tille me koncertin e Vjenes i cili transmetohet direkt cdo vit me 1 janar ne te gjitha televizionet e botes. Kjo per faktin se eshte bere nje tradite qe ruan vlerat. Pikerisht kete vit dirigjenti i orkestres ishte vjenez prej vitesh dirigjentet e kes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.339Z

Rikthehet ne Tirane, "ELITA 5"

Per grupin muzikor "ELITA 5", nuk ka asnje medyshje ne radhet e kritikes muzikore shqiptare; ata jane grupi me i mire i historise se rock-ut shqiptar. Kenaqesia me te cilen e percjell gjithmone publiku i kryeqytetit, i ka bere ata qe te ndiejne se kane nje "borxh" ndaj tij Ndersa po afrohet koha e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.367Z

Rikthehet grupi Elita 5

Edhe pse jane nje nder grupet me te vjetra muzikore Elita 5 vazhdon ende te sjelle me sukses kenge dhe albume te reja Ata pritet te shfaqen serish ne publik dhe kete premtim e ka dhene pikerisht lideri i grupit Arif Ziberi ldquoJemi duke punuar per albumin me te ri te grupit por pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.935Z

"Elita 5" koncert bamiresie per Gerdecin

Nuk eshte i pari koncert bamiresie i legjendareve "Elita 5", por ai i se henes na perket te gjitheve. Pallati i Kultures ne Tetove ka qene i tejmbushur. Koncerti u dha dy here, dhe te tjere ende mbeten jashte dyerve dhe nuk munden te shijojne muziken e tyre. Iniciative e grupit "Elita 5", motoja e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.678Z

"Elita 5”, klip pas gjashtë vjetësh

04/10/2011  Kënga nuk është si zakonisht një baladë, por këngë ritmike. Shumë shpejt, gati edhe albumi Ata shquhen për tituj të fortë këngësh, ndaj kësaj here do të prezantohen me një të tillë. “Nuk jam diktator”, titullohet kënga më e re e rokerëve të njohur të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.532Z

Ermal Mamaqi do ta martojë Elita Rudin!

Ermal Mamaqi njihet si një nga figurat më komik në Shqipëri ku surprizon herë pas here publikun me humorin e tij. Këtë radhë komediani kërkon që të martojë bukuroshen Elita Rudi. Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram, Elita Rudi shfaqet në ambjentet e dyqanit të gruas së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama