Rezultate te kerkimit per termin: +Eljona +Ballhysa

Total: 1137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.881Z

Ekonomiku, Haderi: Bojkotojme vitin akademik Eljona Ballhysa

Keshilli i Fakultetit te Ekonomise ne Universitetin e Tiranes ne mbledhjen e zhvilluar dje vendosi te bojkotoje pa afat jo vetem provimet e vjeshtes por edhe te gjithe vitin akademik, deri ne shembjen e objekteve pa leje te ndertuara brenda oborrit te fakultetit. Nder te tjera keshilli vendosi qe te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.914Z

Basha unifikon qendrimin me aleatet Eljona Ballhysa

Kryetari i Partise Demokratike, Lulzim Basha, akuzoi maxhorancen e re qeverisese se po shkelmon parlamentarizmin. Gjate pasdites se djeshme kryetari i PD-se thirri ne nje takim kreret e partive aleate. Ne seline e PD-se, Basha bisedoi me kreret e partive te djathta, konkretisht me Fatmir Mediun, Nar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.940Z

Bulevardi, punimet nisin brenda javes Eljona Ballhysa

Punimet per zgjatimin e bulevardit te ri do te nisin shume shpejt, ndoshta brenda javes. Deklarata eshte bere dje nga kryebashkiaku i Tiranes Lulzim Basha, nderkohe qe po dje Keshilli i Ministrave miratoi vendimin per shpronesimin publik te 204 objekteve private, duke i krijuar te gjitha mundesite p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.264Z

Kosovrasti kallezon Zenelin: Shperdoroi detyren Eljona Ballhysa

Vijojne kallezimet e ndersjella penale midis keshilltareve bashkiake ne Bashkine e Tiranes. Gjate dites se djeshme ka qene kryetari demokrat i Keshillit Bashkiak, Njazi Kosovrasti, ai qe ka depozituar ne prokurori nje kallezim penal ndaj sekretarit te Keshillit Bashkiak, Behar Zeneli. Ne kallezimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.660Z

Nis testimi i mesuesve, drejtshkrimi paresor Eljona Ballhysa

Diten e hene ne daten 15 korrik do te filloje sezoni i dyte i provimeve te shtetit, ai i mesuesise. Agjencia Kombetare e Provimeve te Shtetit ka bere gjithcka gati dhe ka percaktuar datat se kur do te mbahen provimet e shtetit per profilet e mesuesise. Sipas drejtorit te Agjencise Niko Terezi, testi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.828Z

Matematika, 25% e pyetjeve nga gjeometria Eljona Ballhysa

Maturantet ne mbare vendin do t’i nenshtrohen me 14 qershor provimit te dyte te Matures Shteterore, provimit te matematikes. Specialistet e Ministrise se Arsimit bejne te ditur per gazeten se provimi i matematikes do te permbaje 25 % te pyetjeve nga gjeometria dhe 20% njehsimi diferencial dhe inte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.803Z

Emrat qe do kryesojne komisionet parlamentare Eljona Ballhysa

Grupi Parlamentar i Partise Demokratike miratoi gjate mbledhjes se djeshme me dyer te mbyllura emrat e deputeteve demokrate qe do te kryesojne komisionet parlamentare. Nderkaq eshte rene dakord qe Partia Demokratike do te marre kryesimin e atyre komisioneve parlamentare qe ka pasur Partia Socialiste

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama