Rezultate te kerkimit per termin: +Elvi +Fundo

Total: 63
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.674Z

Dhunohet gazetari Elvi Fundo, PD akuzon qeverinë

Gazetari Elvi Fundo u rrah mesditën e sotme tek bulevardi Zogu i Parë. Dy persona të pa identifikuar kanë goditur me grushta dhe mjete të forta 35- vjeçarin, banues në Tiranë, i cili ndodhet në spital. Nuk dihet ende se kush janë personat që e rrahën gazetarin, ndërkohë që vijon puna

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.202Z

Arrestohet Ilir Gjuzi, rrahu gazetarin Elvi Fundo në Tiranë

Një prej personave që goditi me sende të forta gazetarin Elvi Fundo është arrestuar nga policia. I dyshuari është Ilir Gjuzi, një 42 vjeçar nga Tirana që tashmë gjendet në qelitë e komisariatit nr.3 të kryeqytetit. Mbetet për tu parë kush është personi tjetër i përfshirë në ngj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.680Z

Flet Elvi Fundo: Dhuna ndaj meje, e financuar nga klane korruptive mediatike të lidhura me drogën

Gazetari i dhunuar Elvi Fundo bën thirrje të mos politizohet sulmi ndaj tij dhe shpreh bindjen se agresorët janë të nxitur nga një bandë kriminale korruptive, me mbështetje mediatike në Shqipëri. Ai lë të kuptohet se agresori i tij është i mbështetur nga media që kërcejnë tek R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.890Z

Fotot e dhunës/ Si u godit barbarisht gazetari Elvi Fundo

Gazetari Elvi Fundo, pak ditë pasi u dhunua nga persona ende të paidentifikuar në zonën e Stacionit të Trenit në kryeqytet, ka publikuar disa foto të tij që tregojnë momentet e para në spital pas dhunës, me shenja në fytyrë dhe fraktura në trup. Në një shkrim te tijin, gazetari shkru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.689Z

Rrëfehet Elvi Fundo: Dyshoj se dhunuesit e mi janë urdhëruar nga një pronar televizioni trafikant droge, që ka ndryshuar emrin

Gazetari dhe drejtuesi i CityNews.al Elvi Fundo, ka rrëfyer për Report Tv dyshimet në lidhje me dhunën e ushtruar ndaj tij një ditë më parë. Gazetari rrëfen se nuk i ka parë agresorët dhe se ata e kanë qëlluar nga mbrapa fillimisht, ndërkohë shton se kanë përdorur edhe mjete të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.587Z

Video / Ky është momenti kur sulmohet gazetari Elvi Fundo

Sot janë bërë publike të tjera pamje nga momenti i sulmit ndaj gazetarit Elvi Fundo. Një video e marrë nga kaerat e sigurisë së një biznesi pranë vendit të ngjarjes tregon  se si sulmohet gazetari dhe në pak sekonda agresorët largohen nga vendi i ngjarjes. Personat vijnë nga ana tjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.719Z

Reagon nga spitali gazetari Elvi Fundo/Beteja sapo ka filluar, do iu vras me penë!

Gazetari Elvi Fundo ka folur me tone të ashpra nga ambjentet e Spitalit Ushtarak në të cilën ndodhet. Ai iu drejtohet atyre që e sulmuan, duke i quajtur burracakë dhe duke i paralajmëruar se beteja sapo ka nisur. Gazetari Fundo iu shpall luftë atyre që e dhunuan në mes të rrugës, dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama