Rezultate te kerkimit per termin: +Elvin +Hoxhosmani

Total: 72
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.289Z

Atentati i pamundur ndaj Lulzim Berishës

Pas vrasjes së Klodjan Saliut, drejtimin e organizatës kriminale tani e merr në dorë Endrit Dokle, i cili bashkëpunëtorin më të ngushtë ka Adriatik (Dritan) Colin. Menjëherë pas vrasjes dhe idesë se organizatori i saj është Lulzim Berisha, të pandehurit Endrit Dokle e Adriatik (Dritan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.230Z

Dokle e Sulejmani Coli vrau Ilir Koldashin

Dokle Sulejmani e Hoxhosmani kane dhene deshmi per vrasjen e bodigarit te PAB-it. Kur dosja u mor nga Krimet e Renda ata kycen gojen Prokuroria vendosi te lexonte deklarimet e dhena ne prokurori per tre nga te akuzuarit TIRAN- Adriatik Coli me tha se e kishte qelluar Ilir Koldashin te PUB-i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.524Z

Kundershtaret e Lul Berishes kerkojne gjykim me vete

Procesi gjyqesor ne ngarkim te 17 te pandehurve te "Bandes se Durresit" eshte shtyre serish. Kjo gje ka sjelle edhe ne debate mes prokuroreve dhe avokateve mbrojtes te cilet mungojne pothuajse me radhe cdo seance ne menyre te tille qe te shtyhet edhe procesi. Mungesa e avokateve Agron Gjedia dhe Det

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.444Z

Banda e Durrësit, i penduari rrëfen atentatin për Lul Berishën

Laureta Rryçi Seanca e radhës për bandën e Durrësit vijoi dje me debate të ashpra mes avokatëve të të pandehurve dhe mes avokatëve me prokurorin e çështjes. Burime nga persona që ishin prezent në sallë sqaruan dje për gazetën “Albania” se debatet kanë qenë aq të ashpra, sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.758Z

Banda e Durrësit, nisin rrëfimet e dëshmitarëve të Akuzës

Laureta Rryçi Maratonës së seancave, ku në shënjestër të pyetjeve ka qenë i penduari Adriatik Coli, duket se i ka ardhur fundi. Përfaqësuesit e Akuzës tashmë do të nisin pyetjen e dëshmitarëve që ata do të thërrasin për të vijuar zbardhjen e krimeve që pretendohet se kanë kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.578Z

Atentatori i Lul Berishës: “Më mbani në Itali, atje duan të më vrasin”

Kristian Begu, një ndër personat që kanë organizuar atentate ndaj “të fortit” të Durrësit, Lulzim Berisha, kërkoi të premten pranë një gjykate italiane anulimin e urdhrit për ekstradimin e tij në Shqipëri. Kristian Begu ndodhet aktualisht në burg në Itali, i arrestuar për lloga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.381Z

"Banda e Durresit" ne gjyq

Grupi i cilesuar si "Banda e Durresit", i perbere nga kundershtare te njeri-tjetri, ka te pandehur 17 persona qe akuzohen nga Prokuroria e Krimeve te Renda per trafiqe, vrasje, plagosje dhe krime te tjera. Ata jane Lulzim Berisha, Endrit Dokle, Indrit Tuallaj, Kujtim Buna, Altin Olloni, Adriatik Col

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama