Rezultate te kerkimit per termin: +Emanuela +Sako

Total: 717
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.834Z

Emigrantet, kur mund t

Emanuela Sako Fluksi i emigranteve qe duan t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.929Z

Dhurohen 2000 vaksina antigrip, kategorite qe perfitojne

Emanuela Sako Rreth 2000 vaksina antigrip do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.071Z

Tarifat per 58 analiza qe kryhen ne Laboratorin Imunologjik

Lista e plote e tarifave te te gjitha analizave ne Laboratorin Imunologjik ne QSUT. Problemet qe hasin mjeket me pacientet Emanuela Sako Nje numer i madh pacientesh drejtohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.691Z

Lindjet cezariane, 1780 operacione vetem per kete vit ne Tirane

Sipas mjekeve, keto lloj operacionesh vijne si shkak i komplikimeve te ndryshme qe ndodhin gjate lindjes, por edhe si nje tendence e re e nenave, te cilat kane frike nga ky akt Emanuela Sako Rreth 1780 gra shtatzena i jane nenshtruar lindjeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.678Z

Bashkia, mense falas per personat ne nevoje

Kategorite qe do te perfitojne do te jene te moshuarit e vetmuar dhe me probleme sociale, femijet me aftesi te kufizuara, femijet qe lypin, gra e vajza te dhunuara Emanuela Sako Personat ne nevoje do te kene mundesi te ushqehen falas gjate drekes, ne nje mense posa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.596Z

Personat me aftesi te kufizuar nuk kane perfituar nga banesat sociale

Kreu i Shoqates Kombetare te Paraplegjikeve dhe Tetraplegjikeve shprehet se nese nuk do te plotesohet kerkesa e tyre per strehim, do te ankohen prane Ministrise se Financave Emanuela Sako Paraplegjiket dhe tetraplegjiket nuk kane perfituar nga banesat sociale edhe pse numri i atyre qe e kane bere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.768Z

Mjeket, formula per te llogaritur shtesen mbi page sipas vizitave

Mjeket do te perfitojne shtese ne page ne baze te numrit te vizitave sipas zonave gjeografike Emanuela Sako Per te perfituar rritjen mbi pagen duhet qe mjeket te kryejne nje numer te caktuar vizitash. Ne konsiderate do te merret edhe zona gjeografike qe mbulon me sherbim nje qender shendetesore. Ky

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama